Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik pasi tálal könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pasi tálal könnyebben csinos nőt csúnya de nagyon gazdag vagy szegény de nagyon helyes jó pasi?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 18:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

alapból ismeretlenül a jóképű faszinak van könnyű dolga, szexig simán eljuthat pár napig el lehet játszani h neki jól megy, és haza sem kell vinnie a csajt szóval dugásig mindenképp eljut aki jóképű.


A gazdag de ronda faszi. Annak nagyon jó megjelenés kell és jó duma.

2016. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ipkisz!Tévesen látod...abszolút nem tudott még engem senki sem betörni,nem is hiányzik.

És előttem az leírja magát aki nem a tulajdonságaival próbál megfogni hanem a pénzével.

2016. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A szerelem elmullik a pénz megmarad. 😂 ám ennél nagyobb problémák is vannak az életben...
2016. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem van némi pénzem, de nincs nőm. Mi a nagyon gazdag?

30 misi vagyon van akinek álom, másnak meg rémálom.

2016. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
a szegény de nagyon helyes
2016. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!