Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hazudnak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudnak az emberek egymásnak társkereső oldalon?

Figyelt kérdés
Annyival egyszerűbb lenne, ha mindenki őszintén beszélne, így viszont üres ígéretek, mesébe illő szomorú sorsok és hazugságspirálok várnak az emberre. :)

2016. jan. 29. 21:42
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

a nők a pénzes pasikért a férfiak meg a női testnyílások megszerzése céljából füllentenek egy kicsit.

Ugyan, nem hazudik itt senki, csak apró füllentések:)

2016. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer voltam fenn ilyen helyen, kb. 1 hónapig.

Nem ferdítettem, (alapból nem szokásom). Minden téren a frankót adtam. Az sem volt jó. Kaptam olyan megjegyzést, hogy igazán bunkó dolog egy színész képével reklámoznom magam, miért nem vállalom fel a valódi énem. (WTF?)

Mindig saját képem van mindenhol, és nem ezerévesek.

Ez azért fontos, mert már maga a megítélés alapból az, hogy ha itt vagy, akkor hazudsz. Tehát egy olyan, aki valóban önmagát adja, annak sem hisznek.

A társkeresős pályafutásom itt be is fejeződött.

Annak a viccnek is van alapja ezekszerint, ami azt mondja:

A nők azt hiszik el, amit hallanak, a férfiak pedig azt, amit látnak.

Ezért hazudnak a férfiak, és ezért sminkelik magukat a nők.

:)

2016. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

Én nem hazudok, viszont annyi minden történt/történik velem, hogy lehetetlen 2 mondatban elmondani. Ha valami kimarad elsőre, akkor az már hazugság? Mert akkor lehetetlen igazat mondani.


Én emiatt jobban szeretem a szóbeli beszélgetést, személyesen még jobb egy ebéd, tea vagy séta mellett. De manapság erre nem igazán találok senkit.

2016. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
mert színház az egész világ
2016. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
:D
2016. jan. 29. 22:41
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam társkeresőn,azonnal megismertem valakit,de a mai napig nem jött össze a randi,vajon miért nem akar velem találkozni ha 4-5 órákat telefonálunk?Válaszom:mert valamit titkol és hazudik.
2016. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
mert nem úgy néz ki mint a képeken, mivel azokon a haverja van :D
2016. jan. 30. 23:22
 18/37 anonim ***** válasza:
Erre én is gondoltam,de facen és whatsappon is minden stimmel ő van a képeken.
2016. jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Talan baratja/bnoje lehet?
2016. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Ez az lehet a társkeresőn mást is megismert,de annyit közölhetne hogy már nem érdekelsz.
2016. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!