Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan 18 év fölötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan 18 év fölötti személy, aki még nincs túl az első "nagy szerelmen"?

Figyelt kérdés
Miért alakult így? Zavar-e?

2016. jan. 31. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt vagyok. Még nem voltam szerelmes, kapcsolatom sem volt.

A miért az jó kérdés...az oka én magam vagyok. Na nem azért, mert bányarém lennék, csak zárkózottabb, félénkebb vagyok. Nem igazán kezdeményezek és nem mozgok olyan körökben sem, ahol sok lány lenne (nem azt jelenti, hogy nem járok el otthonról).

Zavar-e? Ez így önmagában nem. Inkább a kétely van bennem, hogy hogyan lesz így a jövő, család, gyerek.

23/F

2016. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt 2 kapcsolatom, de szerelmes sosem voltam. Nem is hiszem, hogy leszek. Az én gátlásaimmal, "falaimmal" nem is lehet.
2016. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy viszonzatlan vagy viszonzott szerelemről van-e szó. Viszonzatlanul többször is voltam szerelmes, viszonozni viszont egy lány sem viszonozta még sosem, mert alacsony vagyok és ocsmány, ezért soha nem tudna belém szeretni egy lány sem. 29 évesen még randim sem volt.
2016. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

18 éves lány vagyok, és még nem voltam szerelmes.

Régebben volt, hogy nagyon tetszett valaki, az utóbbi időben már az se nagyon fordul elő..

Pedig sokat ismerkedek, randizok stb... Úgy vagyok vele, hogy olyasvalakivel szeretnék kapcsolatot akit szeretek, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyok. Hát ilyennel nem találkoztam. Tutira bennem van a hiba, hogy senkit se tudok megszeretni eléggé. így viszont én vagyok az aki sorban töri össze a srácok szívét.. Nem szándékos. Az ismerkedés elején mindig azt hiszem minden okés lesz, csak később jövök rá hogy idegesít az illető.

Zavarni zavar nagyon. Előbb-utóbb majd csak lesz valaki, addig kitartok. Pedig vágyom egy kapcsolatra. Szerelemre. :)

2016. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagyok.

Az is zavar, hogy a tiniszerelem kimaradt az életemből. Mindig csak viszonzatlanul voltam szerelmes. Szerintem elég nagy kárt okozott a lelki világomban, és ismerkedni sincs nagyon kedvem senkivel. Kezd rohadtul nem érdekelni a dolog...

2016. jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jelen! :)


Miért alakult így? Hááát.. FOGGALMAM SINCS xD.A külsőmmel abszolút semmi gond. Csak háát eléggé belefé forduló félénk vagyok. Gondolom ez a probléma.

Zavar-e? Az hogy elmúltam 18 és még nem volt: Nem. Sőt erénynek tartom. Önmagában azt hogy most nincs barátom: igen. (Mert azért nem lenne rossz :D)

18/L

2016. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sose voltam igazán szerelmes, mert nem találtam olyat aki nekem való lett volna. Túlságosan magamnak való vagyok Igen, zavar

22/L

2016. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálam is ez a helyzet. Túlságosan zárkózott vagyok. Gyerekkoromban sokat bántottak, emiatt nehezen nyitok mások felé.
2016. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!