Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leszbicsók miatt von kérdőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbicsók miatt von kérdőre egy általam korábban elutasított srác. Nade mennyiben kell foglalkoznom a mondanivalójával? (lent)

Figyelt kérdés
A történet tömör háttere hogy: igen a srácot nemrég elutasítottam, és most hétvégen egy olyan lánnyal csókolóztam akivel kb fél éve megtéptük egymást. A srác (nem tudom szóról szóra visszaidézni) de olyasmit fejtegetett hogy a nincs szikra kamudumát még benyelte, de még arra is rácáfoltam ezzel a viselkedéssel. Szerinte igencsak érdekesen működik az a bizonyos szikra ha olyasvalakivel gabalyodok össze akivel nemrég még verekedtem. Mondtam hogy ettől még nem vagyok szerelmes a csajba se mert nem ilyen szerelmesfilmes ölelkezős csókot váltottunk hanem ilyen felnőttfilmeset, tehát mikor az ajkak is alig érnek egymáshoz csak a nyelvek kardoznak. Erre rávágta hogy igenám de ő aki nem verekedett velem soha még ettől is távol volt. Ez meg nekem nem volt kerek mert ő azzal akart meghódítani hogy nem szórakozni akar hanem szigorúan komolyak a szándékai.....tehát elbeszéltünk egymás mellett és egyre csak azt hangoztatta végezetül hogy ennyire meg annyira gondolkozzak el azon amit mondott.....de pontosan most mit kéne ezen kattognom?!

2016. jan. 31. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ne foglalkozz vele, idióta.
2016. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Mármint a srác, nem te. :D
2016. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Nem voltál őszinte vele. Ez a szikra duma mindig kamu, egyszerűen csak nem tetszett neked a srác külsőre.
2016. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:
64%

Nem tud veszíteni.

Köze nincs hozzá.

2016. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Kb annyit, mint nekünk a hülye kérdéseddel, hoppá bocsi ez kicsúszott.
2016. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
buta ösztönlény vagy
2016. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
39%
Mond meg neki férfiasan, amíg nem növeszt sunát téged nem érdekel!
2016. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kérhet számon. A te viselkedésed is elég furcsa, de mi köze hozzá, kivel jössz össze, miután elutasítottad? Minek követ figyelemmel egyáltalán?


"Nem voltál őszinte vele. Ez a szikra duma mindig kamu, egyszerűen csak nem tetszett neked a srác külsőre."


És? Pár évesen már fel kéne tudni fogni, hogy ezek ilyen udvariassági szövegek. Nem mindegy, miért utasított vissza? Most komolyan. Engem is utasítottak már vissza, nem kértem kitöltendő listát. A lényeg a tény, hogy nem kellesz, mit számít, hogy hazudott-e?

2016. júl. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!