Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen ismerkedni?

Figyelt kérdés

Lányok, könyvtárban, büfében, előadás előtt/után, vagy egyéb helyeken hogy veszitek, ha kezdeményez felétek egy srác, illetve hogy kezdeményezzen?


Például: Megtetszik valaki, éppen ücsörög a büfében egy kávé mellett és odamenne egy srác, hogy szia, látom egyedül vagy, csatlakozhatok, nem nagyon szeretek egyedül kávézni. Vagy esetleg így oda lehet menni akár 2-3 lányhoz is, ha az egyik a kiszemelt?



2016. jan. 31. 20:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy könyvtárban, leülni egy leányzó mellé és kis idő után valami ürüggyel a segítségét kérni, utána hálából meghívni egy kávéra és közben beszélgetni.
2016. jan. 31. 20:25
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez jó ötlet :D persze egyén függő,valaki lehet nem bírná,de próba szerencse,drukkolok ;)
2016. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Korrekt, kulturált. Működőképes. Irigy. Mármint én. Amikor szakdolgozatot írtam, senki nem ült le mellém kávéra hívni. :P
2016. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%

Próbáld meg,de itt is attól függ hogyan nézel ki.Minden azon múlik.

Én megpróbáltam ezt egyetemen hasonlóan,és egyből arrébb is mentek,faképnél hagytak szó nélkül...

És ilyen hasonló finomságokat kaptam a "nőktől",szóval azért szerintem óvatosan ezzel.

24/F

2016. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó dolog, én tuti nem bánnám, ha szimpatikus meg kedves lenne a fiú. (Mondjuk most barátom van, meg ahova én járok, ott szinte csak lányok vannak.. :D) de elméleti síkon szerintem jó dolog.
2016. jan. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez jó ötlet, adott esetben valószínűleg én is örülnék neki. :)


Sok sikert!

2016. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó.

De megígéred, hogy mellém is leülsz? :D

2016. febr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

húúú 2-3 lányhoz szerintem ne, mert azt se tudják ki miatt ültél oda, és úgyis csak az egyik fog jobban beszélgetni, de nem biztos hogy az aki tetszik.


de ha egyedül van akkor jó ötlet is lehet, ha nem túl elfoglalt :)

2016. febr. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, végül próbáltad a könyvtáras dolgot? :)
2019. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!