Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 9 évvel idősebb nőbe konkrétan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 évvel idősebb nőbe konkrétan belehabarodtam. Családos, élettársa van, elég féltékeny típus. De egyszerűen megőrjít a tudat, hogy kollega lévén nap mint nap látom. Mit kezdjek a helyzettel?

Figyelt kérdés
Valószínű kölcsönös, mert többször hazudott miattam a párjának, hogy elment vásárolni miközben mi találkozgattunk. Nálam is volt a lakásban, de nem történt semmi. Brutálisan bele vagyok zúgva, valami tipp? tapasztalat? Hogy tudnánk együtt tölteni időt, kérdezzek rá, hogy szeretném őt érezni is? Tanácstalan vagyok, miket találjunk ki a párja előtt? Több akarok lenni attól, mint egy jó kollega.
2016. febr. 2. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

... de kevesebb, mint az élettársa.


Elvárod, hogy mindent kockáztasson érted, mert neked kedved lenne megfarkalni.

Gondolom a nő azt teszteli, mennyire lehet rád építeni, mert egy jó menetért nem biztos, hogy kockáztatja a kapcsolatát.

Az egy dolog, hogy házasok vagy együtt élnek, legfeljebb nem lesz hosszadalmas válás. A kapcsolat jellegén ez nem változtat, te most más "feleségét" akarod. De azzal járni fog ám más gyereke is!!


Mit fogsz tenni, ha egyszer lebuktok, és a nőt kidobja a pasija az utcára? Mit teszel, ha megveri? Aki ennyire féltékeny, az simán képes rá.

Jóakaróval bármikor összefuthattok egy találkozó során, aki pont ismeri a párját, és elújságolja neki, ki sámfázza a nőjét. Kis szerencsével téged fog jól megcsapkodni, nem a csajt.


Az sincs kizárva, hogy ő csak úgy tekint rád, mint barátra, főleg ha ennyivel fiatalabb is vagy. Lehet, hogy szimpatikus vagy neki, szívesen beszélget veled, de semmi többet nem akar.



A helyedben azt tenném, hogy kiverem a fejemből a csajt, mert neked csak az élveztek kellenek, de a gondok nem. Nem fogsz felelősséget vállalni a nőért meg a gyerekéért, ha miattad kerülnek az utcára, neked ő nem egy életre kell, csak egy menetre.

Leépíted a találkozásokat, a munkahelyi beszélgetéseket, tudatosan kerülöd, és ha a nő rákérdez, akkor megmondod, hogy bocs, de többet érzel, és nem tartod helyesnek. Jobb, ha itt abbahagyjátok, amíg el se kezdődött.

2016. febr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg akarsz-e masod baratno lenni, es segiteni abban hogy megcsalja az elettarsat.


Ha igen, akkor csak hivd at magadhoz es tamadd le. Ha nem.. ezt le se irom ugysme erdekel teged :)

2016. febr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen a kapcsolata? Ha amúgy jó, akkor hagyd, nem szép dolog szétbombázni egy családot.

Nyilván ha ő kifejezetten akarja, akkor az az ő döntése te meg élsz a lehetőséggel, de csábítani inkább ne.

Helyedben kivárnám, hogy ő támadjon le.

És ez részedről amúgy érzelmi belezúgás vagy inkább csak d_gnád?

Ha érzelmi, akkor is inkább hanyagold, mert szenvedni fogsz később (sokkal jobban, mintha semmi sem történne) és akkor jobb csírájában elvágni.

2016. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de akkor a np is hibás nem? huzogatja előttem a mézesmadzagot azzal hogy velem találkozgat, érzelmileg is tudatosan megfogott de szeretném őt érezni a saját kezemmel is
2016. febr. 2. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Persze, kérdés hogy ő mit akar, mennyire szabadszellemű e téren. Nyilván jól esik neki látni, hogy egy fiatalembert meg tud bolondítani, kérdés ezzel mit kezd az ember. Pl. az is lehet, hogy ezzel jól feltüzeli magát, aztán otthon hatalmasat szexel az urával.

Ezért kérdeztem, hogy egyébként milyen alapjáraton a kapcsolatuk.

És az sem mindegy mekkora a gyerek/ek. Hidd el, egy nőnek jó pár év babázás után elég jól tud esni egy ilyen sztori, de nem hinném, hogy ezért felrúgná az életét.

2016. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!