Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik társkereső gátlásos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik társkereső gátlásos, szociofób, életképtelen, lúzer, öngyűlölő szociopata emberek számára?

Figyelt kérdés
Rám legalábbis illik az összes felsorolt tulajdonság. Általában visszahúzódó természetű vagyok, alapvetően nem bízok meg senkiben. (A múltban többször is visszaéltek a bizalmammal.) Önbecsülésem és önbizalmam egy nagy kalap ****, mivel soha nem jön össze semmi és nem is volt még sikerélményem (magyarul utálom magamat mint a ****-t). Nem tudom mi az a család, mert nekem soha nem volt normális. A lakásban, ahol élek soha nem jut be a nappali fény (gondolom azért ez is befolyásol). Arra gondoltam hogy egy kis környezetváltozás jót tenne. Ha arról van szó tudok változni jófelé. Ha viszont teljesen reménytelen, akkor tárgytalan a kérdés.
2016. febr. 2. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el egy pszichológushoz, mielőtt társat keresnél.
2016. febr. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Vagy keress magadnak kültéri hobbit. Pl: motorozz. Az tuti visszahozza az életkedved.
2016. febr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szociopatavagyok.tarskeri.hu
2016. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ÖÖÖÖ... izé...

Neked először magadban kell rendbe tenni a dolgokat.

Legyenek sikereid, tanulj, dolgozz, és azt csináld szívből. Csinálj valamit, amit szeretsz, és örömet okoz. Tök mindegy, hogy kartonpapírból csinálsz virágokat, vagy megtanulsz gitározni, okozzon örömet.

Járj el otthonról: sétálj, kirándulj, menj futni, iratkozz be kondizni, ülj be egy kávéra valahová, shoppingolj, csak ne savanyodj otthon.

Munkahelyen vagy suliban is legyél nyitott, ezen tudatosan tudsz változtatni. Egyszerűen fogod magad, és odamész valakihez, aki szimpi, és annyit mondasz: Szia, leülhetek ide? Nem zavarlak? Te milyen szakon/részlegen vagy, eddig nem láttalak.

Máris elkezdődik egy beszélgetés.


Szerezz barátokat! Neten is akár, de a legjobb élőben.

Frissíts fel régi ismeretségeket, üljetek be nosztalgiázni, dumálni egy kávézóba.


Ha jól érzed magad egyedül, be fog kopogtatni a szerelem.

Addig felesleges erőlködni valamin, ami nem megy.

HA ennyire szociopata, szociofób ember vagy, nem értem miért akarsz kapcsolatot? Ha meg vágysz rá, miért gondolod, hogy az vagy?


Akkor van értelme ismerkedni, ha saját magadért ki tudsz állni. Ha tudsz nemet mondani. Akár csak egy randi végén is, hogy bocs, de nem téged kereslek. Egyébként csak lesz még pluszban egy sza.r kapcsolatod is.


Nem a legnagyobb csapás szinglinek lenni, azt is tudni kell élvezni, mint mindent az életben. És ha élvezed, akkor nagy előnye, hogy azért leszel a pároddal, mert jó vele, és nem azért, mert félsz, hogy megint egyedül maradsz.


Senki se tud helyetted élni. Te meg erre pazarlod az egy szem életed, a fiatalságod, hogy itt keseregsz??

2016. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdtem azt hinni, hogy ez az oldal az, ugyanis a privát üzenetek erről árulkodtak...
2016. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Előbb tedd rendbe magad, és után próbálkozz másoknál. Se neked, se a másik félnek nem lesz jó, ha szétbarmoljátok egymást még jobban.
2016. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

"visszahúzódó természetű"... Na persze...

Én még eddig akire ráírtam mert saját bevallása szerint ilyen és azért nincs pasija, hát... nem visszahúzódó volt, hanem egy köcsög kretén p1csa!

2016. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, jó helyen jársz! :D
2016. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én pont ugyanolyan vagyok, mint te. Egészen eddig így is gondolkodtam, mint te. Aztán pár hete egy újabb pofára esés után elgondolkoztam magamban: minek kellene nekem valaki? Barátaim soha nem voltam, és nem is hiányolom őket, diákmunkán és egyetemen is csak nyűg a mások társasága és sokkal jobban érzem magamat egyedül, akkor miért kellene egy barátnő? Nagyjából 1 hetet bírnék ki vele. Aztán elkezdene hiányozni az, hogy nem azt csinálok a szabadidőmben, amit akarok, nem űzhetem a hobbimat 24/7, extrém esetben még az ő barátnőivel és rokonaival is meg kéne ismerkednem. Na, erre semmi szükségem. Ha szex kell, akkor itt a jobb markom, esetleg ha nagyon el leszek keseredve, akkor a megfelelő szakemberhez fordulok. Szóval én annyit mondok, hogy ha valóban nem bírod az embereket (ha magadat utálod, igen nagy eséllyel másokat is), és valószínűleg egyedül jobban is érzed magadat, akkor hagyd, a saját érdekedben is.
2016. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9/9 Én a kuruzslókban nem hiszek. Voltam már néhánynál, nagyjából le se s**rnak (pedig jó pénzt kaptak) csak felírnak valami s**rt amitől csak jobban alszol azt kész. Én is úgy ítélem meg, hogy nagyjából reménytelen a helyzet. Ló***zt sem érdekli hogy velem mi van, akkor engem miért érdekeljen? Marad az alkoholizálás, ha pedig már az sem segít, akkor a keményebb cuccok. Öngyi nem leszek (azt meghagyom az emósoknak). Különben is az élet állítólag Isten ajándéka amit eldobni eredendő bűn. Aztán mindenki úgy b***za el, ahogy akarja.
2016. febr. 2. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!