Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik társkereső gátlásos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik társkereső gátlásos, szociofób, életképtelen, lúzer, öngyűlölő szociopata emberek számára?

Figyelt kérdés
Rám legalábbis illik az összes felsorolt tulajdonság. Általában visszahúzódó természetű vagyok, alapvetően nem bízok meg senkiben. (A múltban többször is visszaéltek a bizalmammal.) Önbecsülésem és önbizalmam egy nagy kalap ****, mivel soha nem jön össze semmi és nem is volt még sikerélményem (magyarul utálom magamat mint a ****-t). Nem tudom mi az a család, mert nekem soha nem volt normális. A lakásban, ahol élek soha nem jut be a nappali fény (gondolom azért ez is befolyásol). Arra gondoltam hogy egy kis környezetváltozás jót tenne. Ha arról van szó tudok változni jófelé. Ha viszont teljesen reménytelen, akkor tárgytalan a kérdés.
2016. febr. 2. 11:42
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

4/10 Figyelj van ilyen ember is. Az hogy szociopataként néha társaságra vágyom azt jelenti, hogy megvan még az emberi oldalam is. Ugyanakkor a legtöbb esetben rühellem az emberek társaságát. Az emberek általában hazugok, aljasok, becsvágyók, számítók, gerinctelenek, alakoskodók és gonoszak mint az ördög - tisztelet a kivételnek. Okkal mondom ezeket, mert balszerencsém folytán mindig az ilyen emberekkel hozott össze a sors. Ezért utálom az embereket, mert alapszinten mindenkiben megvannak ezek a tulajdonságok (bennem is), csak valaki képes elrejteni, valaki nem.

Voltam már szerelmes is. Jó volt amíg tartott, rohadtsok pénzembe került (ingem, gatyám ráment szó szerint) de vége lett. Engem már nem az őszinte érzelmek érdekelnek - mert olyan nem létezik - hanem hogy néha napján tudjak beszélgetni másokkal. Olyan betokosodott deviáns személyekkel, mint amilyen én vagyok.

2016. febr. 2. 23:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Pszichológus nem írhat fel gyógyszert, mert nem orvos, aki gyógyszert adhat, az a pszichiáter.
2016. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, egy normális gondolkodású embernek nem kellene egy olyan gondolkodású ember, amilyen te vagy. Viszont egy hozzád hasonlóval még jobban lehúzzátok egymást. Remélem, gyereket nem akarsz.
2016. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Egyet értek a kérdezővel az embereket illetően gonosz,idegesítő,lenéző,szemét gerinctelen félnótás g*ci az összes:D Még a barátaimról családomról és a nekem tetsző lányról is ezt gondolom.Nincs olyan személy akiről valaha mást fogok gondolni(magamat is beleértve) lehet tagadni de nincs értelme aki magába néz látni foglya hogy ez az igazság, aki meg nem az becsapja magát ennyi. Mindenki szeretne egyszer kihasznál valakit és utána a földbe döngöli jó erősen és végig nézi ahogy az a szerencsétlen idióta meg tőrve szenved,sír,könyörög hogy legyen vége a semmitérő életének. :)
2016. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!