Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az, hogy egy csaj mindig elfordul ha meglát?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel randiztam régen. Az már 5 éve volt! Soha nem futottam utána, nem írogattam neki, 1 randi után soha többet nem kerestem. Mégis ha ritkán szembe jön velem az utcán, vagy buliban látom, akkor elfordul.

Mitől fél? Én nem megyek oda hozzá sosem.



2016. jan. 30. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kerested egy randi után?
2016. jan. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert nem kellett nekem, de azt is tudom, hogy én sem kellettem neki. Igaz ezt nem mondta ki, de ezt úgyis érezni lehet.
2016. jan. 30. 13:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Te mondtad neki, hogy nem lesz tovább?
2016. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utána azt írta nekem, hogy én nem kerestem őt. Megirtam neki azért, mert nem hozzám való. Ennyi
2016. jan. 30. 13:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a válasz, ő várta volna, így meg elkönyvelte, hogy eltűntél szó nélkül, ami nem pozitív tulajdonság. Tanulj belőle. Máskor, ha ilyen van, akkor zárd le tisztán, hogy bocs, nem egymást keressük.
2016. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem várt ő semmit tőlem. Mert nem kellettem neki, akkor meg olyan mindegy. 1 hete megint láttam őt, akkor bezzeg nem fordult el, mert a párjával volt. Tipikus női szokás, ha a párjával van akkor sokkal bátrabb, mert nem xarik be, hogy oda megyek. :)
2016. jan. 30. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:

No, erre mondjuk kíváncsi lennék, mert hasonló cipőben járok. (Habár mi nem szakítottunk, mivel nem is jártunk - csak afféle barátzóna volt mindkettőnknek.)


A tippem az, hogy ég, mint a rejsztág, mert tudja, hogy valamilyen módon ártott neked, vagy igazságtalan volt veled szemben (akár csak gondolatban is) és fél, hogy emiatt kérdőre vonod.

2016. jan. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mi sem jártunk, csak 1 randi volt összesen. Nem volt igazságtalan velem szemben semmilyen téren. A női agy furcsán gondolkodik. Valamitől fél....ennyi.

Van egy volt a barátnőm, ő is elfordul, de az még érthető, de ez nem.

2016. febr. 1. 14:10
 9/9 A kérdező kommentje:

Újra leírom helyesen: Van egy másik csaj, az a barátnőm volt, ő is el szokott fordulni. Pedig az is már 5 éve vége lett. De az még érthető, de ez nem.

Meg olyan csaj is van, akivel nemrég lefeküdtem. Utána pár hónap múlva láttam és direkt úgy helyezkedett a barátnői mellett, hogy ne lássam őt. Pedig ezután direkt oda megyek és köszönök neki. :) Amúgy nem szokásom oda menni volt barátnőimhez.

2016. febr. 1. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!