Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kórosan elhízott férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kórosan elhízott férfi találhat vékony nőt jó bensővel?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 13:07
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Köszi 8. Most kicsit megnyugodtam hogy kb ilyen csajom lehet
2016. febr. 2. 13:29
 12/36 anonim ***** válasza:
82%

Nem néztem meg a videót, mert a linkből látom, hogy jobb ha nem.

De nem. Normális lelkivilágú nő nem fog veled szóbaállni.

A videóban meg szinészek vannak pénzért...

Miért nem fogysz le? Komolyan? Nem 10 kiló súlyfeleslegről van amiért itt sír a másik majom. Hanem plusz 100 kiló.

Milyen magas vagy és hány kiló?

2016. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
0%
Hiába fogysz le, ha dagadtból fogysz le az a csajszik szemében "nem ér" :P Meg abból nem lesz az elvárt vízilabdázó testalkat... Csak egy sima normál. Az meg kevéske.
2016. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Esetleg súlyos pszichiátriai beteg vagy olyan nő akinek nem kell seniken mert valami olyan baja van
2016. febr. 2. 13:34
 15/36 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet ilyen nőd, mint a videóban, ha ugyanannyit kap, mint a szereplő. :P


Azt számolgattam, hogy ez 175 cm-hez 150 kg. Nagyjából.

Azaz kétszer akkora, mint az ideális súlya.


A videón szereplő pasi nincs ennyire kövér... lehet neki azért jött össze a csaj.

Vagy eleget fizetett.

2016. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

19-25 évesen a 70 kilo a normális?

Atya ég. Én is több vagyok mint 100, de élek se koppkoppkopp 5 éve semmiféle betegségem nincs. Basztatni nem basztat senki a külsőmért. Sőt.

Persze szeretnék leadni 10-15 kilót, de 100 alá nem mennék. Már a munkám végett sem.

Az elítélést megértem, hisz tényleg sok a semmittevő kövér ember aki sajnáltatja magát.

F

2016. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy hány kiló vagy, Ártány?


[link]

2016. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Nem tudom a 188-hoz 95-100 közötti az mennyire elfogadható... De annál jobb úgysem leszek, de a mostani 110 eléggé zavaró nekem is.
2016. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyre rosszabb....

NEKED minek egy súlyosan beteg ember?? Mindegy, csak lyuk legyen rajta??


Mondjuk próbáld meg hogy felszedsz egy hasonlóan kövér csajt, és ketten újraírjátok a Káma szútrát.


Neked se kell olyan, aki ilyen kövér. Vékony nőt akarsz.

Miért csodálkozol, ha a nők vékony pasit akarnak?!


Fogyjál le, neked nem fog utána lógni a melled.

2016. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
0%

#19



az a baj, hogy nem vékonyat akarnak a csajok hanem vékonyan izmost, ami nem mindenkinek elérhető. Vannak akik ha elmennek edzeni akkor "nagydarab gyurma" az eredmény, átugorván az elvárt vizilabdázó és Bruce Lee alkatot.

2016. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!