Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kórosan elhízott férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kórosan elhízott férfi találhat vékony nőt jó bensővel?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 13:07
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Orvosilag ez (enyhén) túlsúlyost jelent konkrétabban, ez tény, de szerintem elég messze vagyok az extremitásoktól. Az én elképzelésem szerint ez még a "belefér" kategória lenne, de az én gondolkodásom ismételten szembemegy a legtöbb emberével, úgy látszik. Na mindegy, lemegyek úgy 70-ig, ha akkor sincs semmi változás a külvilág reakcióinak tekintetében, akkor inkább beszerzek egy pisztolyt és fejbe lövöm magamat, mert ez az egyetlen és utolsó magyarázatom a párkeresési sikertelenségemre (teljesen jól érzem alapból a bőrömben magamat, egyáltalán nem érzem így -6 kilóval se azt, hogy bármivel is jobb lenne a közérzetem, csak a kérdés kategóriájában megjelölt témaköre miatt akarok valamennyi ballaszttól megszabadulni).


Alapból egyébként azért hoztam fel a példámat, hogy a kérdezőt kicsit felvilágosítsam a valóságról. Megjegyzem, nagy eséllyel valami betegség is fennállhat nála, mert ilyen BMI-t csak úgy összehozni nem egyszerű, még akkor se, ha egész nap táblás csokikat eszik az ember (ismét zárójelben: én szinte mindennap eszek édességet, és így is sikerül a versenysúlyomat csökkentenem, szóval ilyen súlyhoz tényleg üzemi termelés kell).

2016. febr. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Oke. Elhízott. De könyörgöm, ha egy 20-25 éves férfin 78 kiló sok, akkor mennyinek kell lennie? 60? Ne viccelj már. Szégyen..

S akkor egy nő? Neki ennyi idősen meg 30-35kilonak kéne lennie?

2016. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

A barátom 180 centihez 95 kiló, de kb 15% lehet a testzsírja most, tömegelés alatt.

Nincs gond azzal, ha valaki 78 kiló, de akkor annak a nagy része izom legyen.

Egyszerűen undorító a lányoknál és a fiúknál is az a bizonyos "skinny fat" kinézet, elhiszi, hogy jól néz ki, mert vékony, de leveszi a ruhát, és elhányod magad.

Szerintem napi 1-2 óra edzés abszolút nem megterhelő, főleg ha egész nap a gép előtt görnyedsz és már a gerincmerevítő izmaid is elsorvadtak, és semmi tartásod. Nem férfias.

2016. febr. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"skinny fat"? Hát én ezt átlagosnak mondanám.


De vazze! Mi van akkor ha valaki nem tudja azt az elvárt "vékonyan izmost" teljesíteni - én ha "edzeni" kezdenék annak ilyen kövér hatású izmos lenne sajnos, azt pedig nem szeretik.

2016. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

No, az tény, hogy a BMI nem tesz különbséget zsír és izom között, de az ember azért látja magát a tükörben is.

Szóval amikor anyukám, aki 149cm magas, 96kg volt, azt még ha így olvassátok is, sok, most megnéztem az egyik kalkulátorban, 46,1-es BMI-t adott ki értéknek, és hogy erősen elhízott, ami fedi is a valóságot, ami akkor volt.

2016. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs azzal gond, ha nem "vékony izmos" vagy, rengeteg lány szereti a mackósabb pasikat. Engem totál hidegen hagy a 6 kocka a hason, nem zavar, ha fedett, az sokkal jobban, mikor egy srácnak pálcika lábai vannak. Viszont izgat egy izmos férfi fenék, láb, meg a kerek vállak.

Aki nem olyan alkat, arra könnyen jön a zsír az izom mellé, tudom, én is ilyen vagyok lányként, de ennek ellenére én is tudok szálkás lenni, csak jobban oda kell figyelnem a kajára. Szóval olyan nincs, hogy valaki nem tud az lenni, csak mondjuk nehezebb, mint egy ektomorf alkatú embernek.

Először nősz, még ha fedetten is, de jön az izom, utána diéta, szálkásítás. Ez mindenkinél így megy, csak van aki jobban behízik, van aki kevésbé. De mégegyszer elmondom, szerintem a lányoknak amúgy is bejön a fedettebb izomzat.

Ráadásul testépítő körökben szokták mondani "If you cant handle me bulking, then you dont deserve me when I'm shredded." :)

2016. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!