Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy kórosan elhízott férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kórosan elhízott férfi találhat vékony nőt jó bensővel?

Figyelt kérdés
2016. febr. 2. 13:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

DE az is egészségesebb és vonzóbb, mint 180 centihez 160 kg.

Kb. ennyi lehet a kérdező, magasságtól függően.

Arra nem képes, hogy szuszogás nélkül bekösse a cipőjét, fogadjunk csak papucsai meg belebújós cipői vannak.

Nem beszélve arról, hogy képtelen a szexre. Még ha fel is áll, négyet kell lapozni, mire megtalálod.

A csajt vagy agyonnyomja, vagy szegény csak csúszkál a hájon, mert két oldalt akkor se tudja átfogni, ha egyébként gond nélkül spárgázik. A kutyapóz meg túl melós, annyi hirtelen mozgásba belehal. Amúgy az is csak akkor jön össze, ha 97 kg hájat a csaj hátára felcsap, és akkor odafér a hasától hátulról.

Sejtelme sincs már neki se, hogy mekkora a cerka, mert évek óta csak tükörtojást lát, vagy azt se.


[link]

2016. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Össze akarsz lapítani egy vékony nőt, vagy mi? Tessék lefogyni, a te érdeked, nem azért, hogy csajozni tudj.
2016. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
A BMI szart sem ér,mivel eltérő az izomtömegünk,és a csontozatunk is.
2016. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Én 173 centire vagyok jelenleg 78 kiló. Decemberben még 83 voltam. Azt hittem, hirtelen elkezdenek majd érdeklődni a nők irántam, de nem, ugyanúgy a megvetést kapom mindenkitől (ha nem is szóban, akkor is látványosan elhúzódik tőlem mindenki). Pedig én rohadtul de nem vallom magamat kövérnek.


Na most akkor gondold végig a te helyzetedben. Esélytelen, mindenkinek csak az izmosak kellenek, vagy ha az nincs, akkor is inkább azt választják, akinek xilofonozni lehet a bordáján, mint azt, akin akár egy minimális plusz is van.

2016. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
93%

Szánalmas ez a siránkozás, a kérdező BMI-ja 50 felett van, Ez tudod mit jelent?

Az, hogy a te 173 cm-hez, több mint 150 kilónak kéne lenend.

Akármilyen femináci vagyok meg mit tudom én, ez undorító.

2016. febr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
52%
És a 78 kiló szintén sok :) ha csak nem vagy nagyon izmos...de én vagyok a hülye, meg minden nő aki 'elhúzódik' tőled, meg az orvosok, meg mindenki. Igazából tökéletes vagy.
2016. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

78 kiló sok? Lassan kezdem megérteni a pálcikás posztokat facen...

Hajrá ceruzák!

2016. febr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

[link]


BMI 26, orvosilag is elhízást jelent, de én vagyok a szemét tudom.

2016. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%

Bazze, manapság ha van 2 kg felesleges már üvöltik, hogy "DAGADÉÉÉK!" szóval az ilyen +20 felett jobb meghalni...


Mint a Sámsonos viccben amikor melegnek tartják ezért megkefél 100 nőt... Csinálja... a közönség őrjöng... SÁMSON SÁMSON... Már 70,71,72nél jár... SÁMSON SÁMSON... Aztán a 97.-ről ájultan fordul le... Kis csend... KÖCSÖG KÖCSÖG... (csak csúnyább szóval...)

2016. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
A kérdező 150 kiló ember, az 50-et sem fogja megérni. Rohadt nagy különbség ám
2016. febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!