Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány év alatt lehet nulláról...

Hány év alatt lehet nulláról (vékony, nem elhízott alak) kb. ilyen testet fejleszteni?

Figyelt kérdés

Éden Ádám van a képen, de igazából a neve lényegtelen:


[link]


Nem vagyok bolond, nem holnap akarok így kinézni, csak kíváncsi vagyok.

Ő is 25 volt amikor a műsorban szerepelt.


Én most 18. Vékony, de zsír nincs rajtam.


Aki tudja, légyszi az válaszoljon.


És vajon aki így néz ki "csak" kondizik + táplálék kiegészítők vagy más sport is kell mellé?


Köszi!



2013. máj. 5. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ehhez szerintem kondizni sem kell. Még a fegyencedzéssel, otthoni edzéssel is tudsz ilyen testalkatot összehozni, és nem is kell sok idő ha jó a kajád meg a genetikád.
2013. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha zsír nincs rajtad akkor könnyű dolgod van.Szerintem 1 év edzés ha most olyan átlagos izomzatod lehet.Én 2 év alatt 17 kiló izmot szedtem fel.
2013. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ja, 1-2 év genetikától függően.
2013. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyon meg vagyok döbbenve.


A videot is megnéztétek? Ott jobban látszik.

Olyan karjai vannak, meg mellizmai, kockás has.


Ez 1 vagy 2 év?


Én azt hittem, hogy legalább 5 év kőkemény munka.



Ne vegyétek sértésnek, de ti is gyúrtok? Tapasztalatból beszéltek vagy csak gondoljátok?

(Aki írta a 17 kilót, ő nyilván tapasztalat.)

2013. máj. 5. 20:09
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
27 éve gyúrok, szóval hihetsz nekem.
2013. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hánynom kell, hogy mindig az ilyen valóságshow-kban feltűnő csirák lesznek a példaképek...
2013. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
2 hónap
2013. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem példakép, de ha jól esik hát hányj csak!

Azért őt raktam ide mintának, mert a teste teljesen ideális. Mást is választhattam volna, csak róla van kép.

2013. máj. 6. 10:36
 9/14 A kérdező kommentje:

Montez:


Köszi! Hát én most vékony vagyok, alig izommal, de akkor is biztató amit mondasz.


Biztos azt is meg tudod mondani nekem, hogy hogy lehet kockás hasat és igazán formás izmokat elérni.

Mert sok embert látok aki izmosodik, nagy darab lesz, de kockái nem lesznek, nem lesz igazán formás.

2013. máj. 6. 10:38
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt majd szálkásító diétával és a súlyzós edzés melletti heti minimum 4 aerob edzéssel tudod elérni, de előbb tömeget kell növelni.

És függ a testalkattól is, endomorfoknak nehéz full éles kockás hasat összehozni.

2013. máj. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!