Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony vagyok, az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony vagyok, az egész alkatom szinte kislányos, ráadásul a hangom sem valami nőies. Általában legalább 5-6 évvel fiatalabbnak néznek. Így nincs esélyem korban hozzám illő férfiaknál?

Figyelt kérdés
A korban hozzám illő olyan 25-30 közöttit jelentene. 18 évesekkel nem tudok mit kezdeni.
2016. febr. 3. 11:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerinted egy férfitől és egy nőtől ugyanazt várja el a másik?

Tudod nőies és férfias dolgok.


De nincs kettős mérce. Egy aranyos, szende, félénk alacsony vékony fiú milyen férfias ugye?

Vagy egy rövidhajú, kigyúrt, pasi cuccokban lévő nő milyen nőies ugye?

2016. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Írj
2016. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szintén csatlakozom, bár magam sem értem, miért néznek fiatalabbnak, de jellemzően 15-16 évesnek. Ha valakivel elkezdek beszélgetni, akkor jön a teljes bezavarodás, mert az alapján meg legalább annyinek tűnök, mint amennyi vagyok. Sok vicces élményem származik ebből, néha akár bunkók is, de utólag bocsánatot kérnek.

Életemben egyszer nem kértek tőlem személyit, mikor alkoholt vásároltam. Pár hete valami sminkcuccot akartak eladni, mondom köszi, csak ritkán sminkelek. Erre a pasi, aki lehetett vagy 24-25 elkezdte, hogy milyen kár, hogy a szüleim nem engedik, mert nagyon jól állna. Pislogtam egyet, felvilágosítottam, elnézést kért és nevettünk egyet.

Vedd pozitívumnak, milyen jó lesz 10 év múlva.

22L

2016. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11, viselkedési jegyekről, öltözködésről szó sem volt, csak testi adottságokról.
2016. febr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!