Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs önbizalmam, nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs önbizalmam, nem is néznek rám a férfiak, ezért úgy érzem nem érek semmit a szemükben, amitől megint csak nincs önbizalmam. Ki lehet lépni az ördögi körből?

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 13:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Van valami,ami a külsődön nem tetszik,vagy nem fogadsz el?


A ruhákat,meg a sminket,hajat hagyjuk. Azon úgyis könnyű változtatni.


Sokat vagy egyedül...? család,barátok,munka? ezzel mi a helyzet?

2016. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok, sajnos nem sok időm marad mellette másra. Vagy órán vagyok, vagy tanulok, mellette igyekszem tornázni, amennyire van időm.
2016. febr. 5. 13:34
 13/23 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Akkor csak kihàmoztuk az önbizalomhiàny okàt.

A dolgokat,amiket leìrtàl,azokon lelkileg nem vagy tùl.

Nem tudod elfogadni, hogy ezek elmùltak, nő lettél, szép lettél. A régi éned tiltakozik ellene.

Erről beszéltem. Amìg nem jön belülről, minden hiàba, mert az sugàrzik ròlad, amit èrzel, gondolsz...

2016. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Az ellenkezőjéről soha nem kapok visszajelzést, anélkül meg nincs mire építenem az önbizalmat.
2016. febr. 5. 13:37
 15/23 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az ördögöt.
2016. febr. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Lâtom, nem vilàgos.

Addig semmilyen visszajelzèst NE vàrj, amîg sajàt magadròl el nem hiszed az ellenkezőjèt!!!!!

2016. febr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Mástól várod a visszajelzést, de ha nincs időd barátkozni,meg társaságban lenni és lehetőséged sincs,akkor visszajelzés híján csak a negatív tud rádragadni!


Ez jó irány lenne,hogy valami társasági elfoglaltság, sport legyen.Ne otthon tornázz,hanem járj el valahova, pl aerobik.Legyél más lányok/nők között,velük barátság is lehetne, a nők egymást is dícsérik :) valahol el kell kezdened!!!!


Ne pasiktól várd egyből. Fiatal vagy,annyi minden szép dolog van előtted :)

2016. febr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat filóztam. Úgy tudsz kilépni, ha teljesen lemondasz a férfiakról, és elfogadod, hogy egyedül fogod leélni az életed. Ekkor már nem fog érdekelni, hogy mit gondolnak rólad mások, így lesz önbizalmad is. Persze ez nem döntés kérdése. Nekem hosszú évekbe telt, mire elfogadtam.
2016. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Na majd én lekúrlak téged Kicsim. Gyere ide Apucihoz. :D
2016. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Rakj ki ide egy képet, akár arc nélkül. A válaszokból leszűrheted, hogy lám-lám, mégis nőként néz rád a nép, vagy esetleg azt, hogy min kellene változtatnod.
2016. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!