Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Napközben, pl buszmegáll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Napközben, pl buszmegállóban, kávézóban, plázában megszólítanátok egy lányt, ha mosolygós és pozitív kisugárzású lenne? (És tetszene)

Figyelt kérdés
A fiúknak általában este, szórakozóhelyeken nő meg a bátorságuk, ekkor azonban nagyon kevesen keresnek komoly kapcsolatot vagy akár barátnőt. Nyilván oldottabb a hangulat egy kis alkoholfogyasztás után, de ha józanul, hétköznapi helyszínen látnátok egy aranyos, mosolygós lányt, akkor őt szívesebben megszólítanátok, mint egy magába forduló, mosolytalan arcú lányt? (Tegyük fel, hogy tetszik a lány)
2016. febr. 7. 05:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Soha nem csináltam még ilyet (nem is vagyok túl jó az ilyesmikben), de ha tényleg nagyon tetszene és egyértelműen látszana rajta hogy ő is szeretné hogy megszólítsam, akkor igen. Egy olyan lányhoz viszont aki elvan magának és nem is ad semmilyen jelet, ahhoz pedig biztosan nem mennék oda, még akkor sem ha tetszene.

26F

2016. febr. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kimondottan élvezem az ilyet. Tehát igen.
2016. febr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tegnapi történés voltam kint Ukrajnában...

Bementemegy boltba mert úgy emlékeztem h ott jól váltanak... gyönyörű kis eladó lány de tényleg Puzsér skálán min 9-es ( https://www.youtube.com/watch?v=qSmaIZUVMzk) na jó egyszerűen csak szép volt :)

Szóval nem tudott nekem segíteni de adott útbaigazítást..

Mikor végeztem a vásárlással beültem az autóba és láttam h ős a bejárat előtt sepreget pont indultam és a tekintetünk összetalálkozott szemezés mosolygás olyan jó érzéssel töltött el :)

lehet ha legközelebb megyek beszélgetek vele kicsit :DD

2016. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem,mert még egy mosolygós és pozitív kisugárzású lány esetèben is benne van hogy lekoptat..és akkor kellemes kesz a nap további része.
2016. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2016. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!