Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan áprilisban 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan áprilisban 20 éves lány leszek és szűz, és még sosem volt párkapcsolatom, és nagyon szeretnék, és már késznek érzem magam a szexuális életre is, és szeretném is. Hogyan tudnék párt találni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 28. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy pár privátot biztos fogsz kapni,tudsz majd válogatni :)
2016. jan. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hat ha nem ugy ertetted hogy aprilisban mar lany leszel, 20 eves akkor nemsokara megy millio privat, peniszmintaval es hasonlokkal :)
2016. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Írj :)

Én jól nézek ki ;) 25 férfi

2016. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igazából konkrét tanácsokat nem kapok :(
2016. jan. 28. 11:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Konkretan miben kellene tanacs? Gondolom abban nem hogy hol talasz jelentkezoket :)
2016. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Nézd, az én barátnőm 20 évesen regisztrált egy ilyen oldalra. Tavaly nyáron, miután átvert és kihasznált az előző barátnőm, egy ilyen oldalon próbáltam szerencsét.

Regisztráltam, ráírtam február végén, leveleztünk pár napot, és március eleje fele jöttünk össze. Lassan 1 éve már mindennek és nagyon boldogok vagyunk.


A parom.hu oldalon ismerkedtünk meg, elmondása szerint sok idióta írt neki, és sok olyan férfi, aki jóval idősebb volt, és nála a plafon az 5-6 év korkülönbség.

Vannak fent normális emberek, lásd barátnőm, Pázmányon bölcsész, egy tündéri teremtés.

Én MET-en vagyok kereskedelem és marketingen reklám és pr szakirányon.


Imádom őt, és ő is engem, soha nem találkoztunk volna, ha nincs ez az oldal. Hozzáteszem, ő is egy szűz lány, és ő se talált korábban senkit, pedig semmi hiba benne :) Csak jót tudok mondani róla tényleg :)


Jelenleg most 21 éves, én pedig 26

Szóval interneten se mindenki ku*va, vagy egy önző szemét pasi. Tévednek még ilyen oldalakra rendes emberek is :)

2016. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, tavaly előtt (2014) nyarat akartam írni. Mindegy a történet lényegén igazából nem változtat :)
2016. jan. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy ez tini probléma...

amúgy meg társkereső. Elég nehéz párt találni, de nem lehetetlen. Nőként sokkal könnyebb.

2016. jan. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Hű de nagy problémája van valakinek??!!

Tudod kislány, 21. században már a csajok is kezdeményeznek. Szóval hajrá, és ne p..csogj, hogy nincs senkid.

2016. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Dicséretes, hogy még szűz vagy, mert azt gondoltam nem létezik ilyen, mivel én nem találkoztam szűz lánnyal.


Ha párt akarsz találni, ahhoz ismerkedned kell, valamint hagyni, hogy ismerkedve legyél.


Konkrét tanácsot akarsz?


- Itt gyakorin az, hogy kiírtad, biztos felfigyeltek rád páran. Talán vannak köztük normálisak is, mint például én.

- Társkereső oldalak is megfelelőek, elvileg pont azért vannak. Viszont sajnos nincs olyan társkereső, ahol kifejezetten szűz lányok keresnek párt maguknak, vagy legalább olyat, aki a lány számára kifejezetten vonzó és kedvező körülmények között elveszítené a szüzességét. Viszont az átlag társkeresők megfelelőek lehetnek. Írnám, hogy melyik de nem merem itt, mert félek, hogy letörlik.

- Ismerek társasjátékos közösséget, ahol a társasjátékokon keresztül alkalmad nyílhat kibontakozni.

- Voltam társkereső irodában is, ahol személyre szabottan segítettek nekem, habár abban az időben tőlük függetlenül oldódott meg ez a problémám.

- Egy életvezetési tanácsadó illetve coach biztos, hogy sokkal tapasztaltabb és átlátja ezeket a dolgokat, így lehetséges, hogy kérhetsz egy ilyen szakembertől részletes tanácsokat.


Megjegyzem, ha nagyon szeretnél párt találni, meglátásom szerint érdemes olyan srácot keresned, aki kifejezetten szeretethiányos. Azért mondom, mert egy szeretethiányos srác biztos mindent megtenne, hogy éreztesse, hogy szeret téged. Viszont ne ijedj meg, mert ez nem azt jelenti, hogy életed végéig pesztrálnod kell. Ha egy ilyen srácot szeretsz, aki szeret téged, meg fognál tudni lepődni azon, hogy mennyi mindent képes elérni csak amiatt, mert ott vagy neki.


Amit tapasztaltam és meséltek nekem lányok, a legtöbb átlag macsó srác az hiába néz ki jól, vagy hiába van pénze meg egzisztenciája, de pont a legfontosabb, a szeretet hiányzik belőle. Nem egy lányt láttam már ilyenek miatt sírni.

2017. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!