Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet, hogy nem kéne tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nem kéne tovább foglalkozni ezzel a lánnyal?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok,a lány 16.Szóval lehet,inkább a tini párkapcsolatok kategóriába kéne ezt írni,csak ott nem adnak normális választ.

Van egy lány,aki régebben tetszett,próbáltam is vele beszélgetni Facebookon,de nem nagyon érdekeltem.De a beszélgetéseinket elküldte egy gyereknek.

Az a gyerek régen a barátom volt,de azóta sokszor kicseszett velem.Engem az is zavart,hogy tudnia kell,hogy mit beszélgetek azzal a lánnyal.De még a szalagavatómon is azért nem táncolhattam,mert még a táncpartnerem is elvitte,pedig 10.-es.

De most ez a lány elkezdett érdeklődni irántam.Többször beszéltem vele órákat a Facebookon és nagyon kedves.Megértjük egymást.Lehetne köztünk valami.De láttam az iskolában,hogy azzal a gyerekkel beszélt.Barátok.Attól félek,hogy megint elmondja annak a gyereknek,hogy mit beszélgetek vele.Mi van akkor,ha a bizalmas dolgokat is elmondja neki?Vagy,ha eljutunk odáig,az intim dolgokat is elmondja?

Vagy az a gyerek teletömheti a fejét rólam hűlyeségekkel,hogy ellenem hangolja.Nem akarom,hogy vele barátkozzon az a lány.Nem tudom,hogy merjek e bízni benne.



2016. febr. 7. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Tégy egy próbát ezzel a lánnyal aztán kiderül. :)

A sráccal nem igazán tudsz mit kezdeni. Nem tilthatod meg a lánynak kivel barátkozzon. :)

2016. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is megér egy próbát. Az a lényeg, hogy veled jóban van, ne a barátaival foglalkozz.
2016. febr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne dumálj irásban, csak szóban. 8telefon, headset akármi) egyből nem kell tartanod attól, hogy bemásol bármit, bárkinek. Én egyébként nyakonvágtam volna, ha személyes leveleimet megoszt bárkivel. Ez bizalmi kérdés. Mondjuk fiatalok vagytok (nagyon) ehhez mérten hülyék is, de majd alakul :)
2016. febr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!