Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes foglalkozni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes foglalkozni egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Ő a barátom, nincs köztünk semmi, viszont a barátja parancsolgat neki hogy pl nem beszélhet velem meg stb és akkor 2 hétig nem kommonikál velem majd egyszercsak ír hogy most mégis lehet...

Én meg már inkább más barátokat kerestem, nem szemétség ez egy kicsit? És akkor most úgy csinál mintha mi sem történt volna..Csak úgy levesz a polcról. A kérdésem: Érdemes ilyen emberrel foglalkozni vagy küldjem el a francba hogy ilyent velem ne játszon. Mégegyszer mondom nem akarom megfektetni vagy ilyesmi, csak egyszerű véletlen hogy ő lány én meg pasi...


2013. aug. 23. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
építsd le.
2013. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hat velemenyem szerint lassan kerulj tavol tolle. Nem vagy egy jatekszer, amit ha epp kedvem van eloveszek, ha nem jo helyen van a sarokban.

A masik pedig az, hogy aki elfogadja azt, hogy megmondjak neki mikor es kivel beszelhet, startbol el kell kerulni.

2013. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!