Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az mennyire oké,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire oké, hogy az első randin megkérdezik, hogy mennyire tudok főzni?

Figyelt kérdés
nem furcsa kicsit?

2016. febr. 8. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Tőlem meg merték kérdezni, hogy szeretem e az almát... Hát örök harag, ilyen emberrel szóba se állok...
2016. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
szerintem ez egy tök általános kérdés
2016. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, tőlem egyszer egy csaj megkérdezte, hogy becsúszott gyerek vagyok-e, csak mert van 3 testvérem és én vagyok a legfiatalabb. Igen, első randin :D 20/F
2016. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valaszold azt, h nem es figyeld a reakciot. Amugy mit mondtal? :)
2016. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Két eset van, vagy csak kíváncsi rád, meg akar tudni rólad mindent, vagy jól főző feleséget keres. Egy szövegkörnyezetből kiragadott kérdésnek nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani. Nemrég valaki itt azon kattogott, hogy miért kérdezik meg tőle első randin, hogy mit dolgozik? Szerinte ez a nők pénzéhességét bizonyítja, szerintem meg egy tök általános kérdés, nálam benne van az első háromban.
2016. febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

Ha pnaja minden nonek van es dgni is tud mindegyik

igy erre senki nem kivancsi viszont ha valaki tud fozni az nagy elony

2016. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna. Normális kérdés. És mivel tudok, válaszolnék neki, és elmesélném miket szeretek főzni. Így már lenne is egy téma.
2016. febr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez valószínűleg azért zavar ennyire, mert nem tudsz és te magad is kínosnak érzed.
2016. febr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Neki ez fontos, ő ezt kérdezi meg.

Örülj neki, szemmel láthatóan komoly tervei vannak, nem csak egy kis szex érdekli.

:-D

2016. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen oké, azok kérdések egyike, amiből jobban megismer téged, és egy csomó más kérdéshez is elvezet, ami fontos a mindennapokban (esetleges különleges étkezési szokások, főzés / rendelés, közös étkezések, kerti grillezés mint program, főzés mint hobbi stb.)
2016. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!