Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az első gyerek után megyek...

Ha az első gyerek után megyek vissza, mit kell válaszolni, ha megkérdezik, mikor jön a kistesó?

Figyelt kérdés
Egyáltalán köteles vagyok válaszolni? Ha nem, milyen indokkal? Esetleg hazudjam, hogy nem tervezünk többet? Kolléganőm babája 3 hónappal idősebb, tőle is kérdezték.
2012. febr. 27. 21:15
 1/1 anonim válasza:

Dehogy vagy köteles!Semmi sem kötelező!Én az olyan kérdésekre amiket utálok vagy egyszerűen nem akarok válaszolni totál elviccelem.pl erre tuti azt mondanám, hogy, hát már terhes vagyok és 3as ikrek:D

De komolyabbra fordítva munkahelyen lévén, biztos azt mondanám, hogy még egyet?!?!micsoda????mosolyognék és elmondanám hogy nagyon boldog leszek ha ezt az egyet rendesen becsületben és jó anyagiakkal fel tudom nevelni.

DE persze ha mégis szeretnétek és teherbe esel akkor, pedig becsúszott ennyi.Sajnos a mai világban nem lehetsz őszinte (tisztelet a kivételnek) a munkahelyeddel,mert ha elmondod akkor lehet másnap már nem ott dolgozol.....

2012. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!