Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a következő 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a következő 6 csoportból melyiknek a legnehezebb ma párt/szexpartnert találni? - Dagadt férfi - Buta férfi - Alacsony férfi - Dagadt nő - Buta nő - Alacsony nő

Figyelt kérdés
A válaszba kérlek írjátok be a nemeteket és korotokat is.

2016. febr. 8. 21:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Dagadt férfi. Sok alacsony ismerősömnek van szép barátnője. Még a törpe szintű ismerősöm is szerzett, bár szép arca volt és kigyúrta magát, az igaz. 22/f
2016. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Szerintem egyiknek se, ha van fellépése, akkor nem próbléma.


Rengeteg jól kinéző srác panaszkodik itt, hogy nincs barátnője. És még nem is hülyék. Csak nincs fellépésük. Ennyi.

2016. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
#10 ITT A HOSUNK
2016. febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Buta férfi. 35N
2016. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Dagad nő, de nem csak ennyin múlik.


A butáknak alapból könnyebb, mert buta nő/férfi nem akar Einsteinnel lenni. Az alacsonyaknak is megvan a Föld nevű bolygón az ellenkező nemű párja, szóval megint nem para. A dagadtakkal van az a para, hogy attól még, hogy ő dagadt vagy nem ismeri el teljesen magának (pl. én csak husi vagyok), vagy szimplán attól még elhiszi h neki jobb pár jár. A dagadt férfire rásütik, néha rásütik mackós, vagy sokkal könnyebben lefogyja/kigyúrja magát, mint egy nő.


20/F

2016. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Dagadt nő vagyok, mégis mindig volt- és van is párkapcsolatom. Nem ezen múlik, hanem a kedvességen és a pozitív életszemléleten.

Az nem talál párt, aki állandóan magával foglalkozik, saját magát sajnáltatja és ez lerí róla. Ilyen lehúzó ember nem kell senkinek.

2016. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A dagadt férfinak egyértelműen.


28/dagadt férfi :3

2016. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Annak, amelyiknek önértékelési problémái vannak.
2016. febr. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Dagadt férfi: mennyire? volt már 110+ kg barátom, és ruhában nem volt olyan feltűnő. tehát neki nem olyan nehéz :D

Buta férfi: ha jól néz ki mellé, akkor lesz barátnője, lehet valaki szerint még aranyos is, hogy butácska (persze egy okos nőnél nem lesz esélye valószínűleg)

Alacsony férfi: megint az hogy mennyire alacsony? :D 150 centi alatt már nehéz, de ha 160 centi akkor összejöhet picike lányokkal. bár szerintem neki a legnehezebb.

Dagadt nő: rengeteg igényes, szép, 'megcsinált' dagi nőt látok jó pasikkal.

Buta nő: butácska? aranyos? ugyanaz, mint a dagi pasinál, valamivel kompenzálnia kell.

Alacsony nő: szerintem a 185-190+ pasikon kívül senkit nem zavar ha egy lány picike.


22L

2016. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy buta?

Szellemu fogyatékos? Tanulatlan? Naív? Stb stb..

2016. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!