Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy teljesen aszexuális férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen aszexuális férfi is találhat párt, van esély, remény?

Figyelt kérdés
Undorodom a szex minden formájától viszont szeretetre érzelemre bujásra törődésre adásra nagyon is vágyok. Már 3 szexológusnál is voltam de azt mondta fogadjam el így magam így. Viszont így nagyon nehéz párt találnom már 30 múltam viszont még senkim nem volt. Hol lehet ilyen nőkkel ismerkedni?
2015. nov. 20. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet úgy szerelmes valaki,hogy nem kívánja a másikat meg a szexet vele?Esetleg olyan idős nőknél lehet esélyed akik átmentek már a változókoron és szintén nem kívánják pl :)
2015. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1 kívánom másikat csak érzelmileg de undorító a szex az aktus, hányingerem van a nemi dolgoktól
2015. nov. 20. 16:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok én úgy értettem hogy testileg...de mindegy is. Azért ki szoktad verni magadnak az nem undi?
2015. nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Magamnak csinálom persze csak a mással való kontaktus amitől rosszul vagyok nemi szervek.......
2015. nov. 20. 16:38
 5/15 anonim ***** válasza:
6%
Nem utálod te a szexet csak félsz tőle.Aki aszexuális az nem is maszturbál.
2015. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Aki aszexuális az nem is maszturbál."


Baromság.

2015. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sheldont is elhagyta Amy, hoppá spolier.
2015. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Nem utálod te a szexet csak félsz tőle.Aki aszexuális az nem is maszturbál."


Nem az orgazmus érzésével van a bajom, az egy nagyon jó érzés! Csak a szexuális kontaktustól. hogy behatoljak a másikba főleg, ettől a dologtól nagyon undorodok.

2015. nov. 20. 17:11
 9/15 anonim ***** válasza:
Vezesd le, hogy mit tartasz benne undorítónak.
2015. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1es vagyok köszi a lepontozást,pedig adtam neked tippet is,hogy hol találhatnál ill. kikkel ismizz így köszi szépen mégegyszer :))
2015. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!