Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ha egyre jobban kezd foglalkoztatni az öngyilkosság gondolata amiért nem találok lányt?

Figyelt kérdés

Nem rinyálok csak leírom hogyan látom.

Egy normális férfi alapvetően a nőkért él vagy hal és hogy utódokat hozzon a világra. Ez lenne a célja az egész életnek. Hiába próbálkozom, ismerkedem már jó ideje, akár egy alkalmi kapcsolatot összehozni, semmi nem sikerül. Mivel ez így van ezért az életem is felesleges. Nem érzem azt hogy kellek a nőknek így nem érzem magam semminek sem, a létezésem felesleges. Alakítani az életemet sincs értelme ha nem tudom senkivel megosztani úgysem.

Talán jobb lenne megkímélnem a világot azzal hogy itt vagyok és kilépni belőle? A férfiakat ez nem zavarná mert egyel kevesebb férfi az nagyobb esély nekik. Ez lenne a darvinizmus az erősebb hím fent marad míg a többi selejtként elhullik? Meg tudja valaki mondani hogy mi értelme van egy férfi életének akkor ha nem kell egyetlen számára vonzó nőnek sem? Kényszerkapcsolatba nem mennék bele mert annak sem lenne értelme. Olyan lányt nem fogok kihasználni és hazudni neki akit nem találok vonzónak csak azért hogy nekem átmenetileg jobb legyen. Miért ilyen nehéz ez az egész?



2016. febr. 10. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Hulye vagy, na ezaz amiert nincs baradnod. Ha lany lennek nekem se kene ilyen lehuzo szemely.

Kapd mar magad ossze ember azt takaritsd ki a fejedbol a hulye gondolatokat.

2016. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Ez már durva kapcsolatfüggőség, és valószínűleg azért nem kellesz senkinek, mert a nők megérzik, hogy kétségbeesetten akarsz kapcsolatot. Nekem olyan férfi nem kéne, akinek "tőlem függ" az élete...

Olyan férfira vágytam, akinek önmagában is teljes az élete, vannak céljai, hobbijai, amikhez én kapcsolódni tudtam. Szerencsére megtaláltam. Pedig az én párom is hajlamos a depresszióra, önmarcangolásra, de amikor összejöttünk, akkorra volt egy tartalmas élete, amit meg tudott osztani velem.

2016. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
nagyon rossz a felfogásod. aki a szexualitástól függ, aki ezt látja az élet értelmének, az szánalmas. aki a nőkért él, az elpazarolja az életét.
2016. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Abszolút nem vagyok kapcsolatfüggő, egészen idáig elvoltam az életemben, nem érdekeltek ilyenek. Próbálkoztam, pozitív voltam de hiába. Már jó ideje nincs semmilyen kapcsolatom, alkalmit beleértve. Azelőtt is elvoltam magamnak de most már kezdek kifutni az időből. Nem erőltetem a dolgot most sem viszont már nem látom értelmét tovább küzdeni. Tudni kell feladni is nem?
2016. febr. 10. 13:38
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

A nőknek férfi kell, a férfi főbb jellemzői:

Nem rinyál, van élete, vannak céljai, van motivációja, hobbija, van moért felnézni rá...

Ha te azon rinyálsz, hogy nincs értelme az életednek, nincs értelme alakítani az életed mert úgysem tudod megosztani azt senkivel brühühü... Akkor nem férfi vagy, hanem kisfiú és nem is fogsz kelleni a nőknek.

2016. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Miért, az nem kapcsolatfüggőség, hogy egy párkapcsolattól teszed függővé a boldogságod, sőt, az életed is?

Tudni kell feladni, ok... akkor add fel, hogy legyen párkapcsolatod, és alakíts ki szépen egy önálló, boldog életet, építs karriert, legyenek érdekes hobbijaid, utazgass, szerezz élményeket.

2016. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Ja és csak, hogy a Darvini fogalmakkal is tisztában legyél, a közhiedelemmel szemben nem az erősebb marad életben, hanem az amelyik tud alkalmazkodni...
2016. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Sok a szabadidőd,azért merengsz ennyit a témán.


Sport,munka,karrier,napi 12óra meló után nem lesz kedved depizni!

2016. febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Havonta 300 órákat dolgozom...
2016. febr. 10. 13:46
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Ha havi 300 órákat dolgozol, akkor keress valami emberibb munkát, ami nem gépekre lett tervezve.


Ettől eltekintve szerintem egyszerűen csak hülye vagy, már bocs.

Az élet nem az igazságról szól, hanem arról, hogy szerezd meg ami kell és ne siránkozz, vagy állj félre és nézd ahogy más megteszi amit te nem tudtál. Ha mindig azt teszed amit helyesnek vélsz azzal szemben amit szeretnél akkor eltaposnak.


Az pedig megint egy nagy butaság, hogy az élet értelme az hogy utódokat hozzon az ember a világra. Vannak akik nem is akarnak gyerekeket, vannak akiket teljesen más mozgat.


Tehát szerezz valami olyan munkát,amivel marad időd élni is, tűzz ki célok az utódnemzés előtti időszakra, és ÉLJ.


Utazz, láss világot, vagy bármit amire vágysz.


Ha pedig próbálsz megismerkedni egy lánnyal akkor azt lazán tedd, mert ha látszik rajtad, hogy tiszta ideg és görcs vagy, akkor simán elhajt, mert messziről látja, hogy valami nincs rendben veled.

2016. febr. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!