Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ha egyre jobban kezd foglalkoztatni az öngyilkosság gondolata amiért nem találok lányt?

Figyelt kérdés

Nem rinyálok csak leírom hogyan látom.

Egy normális férfi alapvetően a nőkért él vagy hal és hogy utódokat hozzon a világra. Ez lenne a célja az egész életnek. Hiába próbálkozom, ismerkedem már jó ideje, akár egy alkalmi kapcsolatot összehozni, semmi nem sikerül. Mivel ez így van ezért az életem is felesleges. Nem érzem azt hogy kellek a nőknek így nem érzem magam semminek sem, a létezésem felesleges. Alakítani az életemet sincs értelme ha nem tudom senkivel megosztani úgysem.

Talán jobb lenne megkímélnem a világot azzal hogy itt vagyok és kilépni belőle? A férfiakat ez nem zavarná mert egyel kevesebb férfi az nagyobb esély nekik. Ez lenne a darvinizmus az erősebb hím fent marad míg a többi selejtként elhullik? Meg tudja valaki mondani hogy mi értelme van egy férfi életének akkor ha nem kell egyetlen számára vonzó nőnek sem? Kényszerkapcsolatba nem mennék bele mert annak sem lenne értelme. Olyan lányt nem fogok kihasználni és hazudni neki akit nem találok vonzónak csak azért hogy nekem átmenetileg jobb legyen. Miért ilyen nehéz ez az egész?



2016. febr. 10. 13:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%
Ne másnak akarj élni, hanem önmagadnak.
2016. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%
Nehéz az élet, csak ezt tudom mondani. Megoldás nemigen van.
2016. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%

Az ember feljebb áll egy tenyészállatnál komplex gondolkodása révén. Nem vagy felesleges, kell találnod valamit, amiben jó vagy, ezáltal elfogadod magad. Itt kezdődik minden. Ha nem fogadod el, nem is lehetsz boldog.

Btw: miért pontoztátok le a #7-est? Teljesen igaza van, az evolúcióbiológia is ezt tanítja.

2016. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Valóban 7-es mondja jól. Időtlen idők óta szajkózom ezt én is. Meg azt, hogy az életben semmit sem érdemes félseggel csinálni. Vagy odateszed magad rendesen, vagy ne csodálkozz, ha nem sikerül. Te is megtanultál járni, ugyanúgy, mint én. Pedig legalább annyiszor seggre estél, mint én. Hova lett ez a határtalan akarat, ez a küzdeni tudás? Háromévesen több eszed volt, mint most van?
2016. febr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%
Próbálj ne így hozzáállni a dolgokhoz. Az élet akkor is értékes, ha egyedül kell élned. Tudom miről beszélek, hiszen 29 évesen még randim sem volt egy lánnyal sem, mindezt pedig azért, mert alacsony vagyok és rettenetesen ocsmány, szóval csakis a külsőm miatt minden lány azonnal visszautasít. Mégis értékesnek tartom az életem.
2016. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%

Tanulj meg boldog lenni egyedül érj el sikereket a sajàt életedben egyedül ha megtanulsz boldog lenni szingliként akkor fog jönni egy olyan nő az életedben aki még boldogabbà fog tenni...


Tàrsas lények vagyunk de ennyire nem szabad függni egy kapcsolattól...ha nincs akkor majd idővel lesz addig is ismerd meg sajàt magad foglalkozz magaddal alakítsd a kis életed sportolj menj el ide oda éld az életed foglalkozz a csalàdoddal ennyi...


Aztàn majd lesz nőd valamikor nem kell egybő megölni magad mert nincs kapcsolatod :D


Én 22 éves vagyok mar több mint fél éve kb 8-9 hónapja nem jön össze senkivel komoly kapcsolat...igaz én ez idő alatt ismerkedtem jó pàr emberrel de komoly nem alakult ki egyikkel sem én is elvagyok keseredve és néha azt hiszem velem van a baj de mindig ràjövök hogy azért nem jön össze mert nem ő a megfelelő ember de egyszer elfog jonni bízom benne...


Rossz egyedül hiànyzik egy tàrs a szerelem ezzel minden huzamosabb ideig egyedül lévő ember így van de senki nem öli meg magàt ezért :D

2016. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%

31 éves vagyok, soha nem volt barátnőm, alkalmi kapcsolat lehetett volna bármikor, volt rá rengeteg lehetőségem, mindig voltak csajok akikbe azthittem szerelmes vagyok, de vagy foglaltak voltak, vagy megközelíthetetlenek...

2 évvel ezelőtt "megöltem magamat"

Ezt úgy értem, hogy teljesen új életet kezdtem. Elhajtottam a francba az olyan barátokat, akik csak lefelé húznak, életmódot váltottam, elkezdtem rendszeresen sportolni, elkezdtem szórakozni járni hétvégente és megismerni új embereket...

1 évvel ezelőtt besétáltam egy pub-ba ahol leültem egy asztalhoz, rossz napom volt, nem vágytam másra, mint, egyedül leinni magamat és hazamenni.

Pár óra mulva tele lett a pub, egy nagyobb társaság bekéreckedett mellém a boxba, mert máshol nem fértek el, akkor tarthattam a 4-5.sör+unikum körömnél.

Felnéztem, megláttam az előttem ülő szemeit ő is az enyémeket és bamm...

Pár hete volt az eljegyzésünk, 2 hónap múlva pedig apuka leszek...

Csak azt tudom mondani, mint a többiek.

Tanuld meg elfogadni önmagad és legyen életed... Ameddig nincs önálló életed, ne várd, hogy valaki részt akarjon belőle...

2016. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!