Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól döntöttem hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem hogy szakítottam barátnőmmel mert jó bensővel manapság könnyen találok új lányt?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolat után dobtam a csajom. Már untam a kapcsolatot. Többen mondták hogy hülye vagyok mert nem vagyok valami helyes pasi és nehéz lesz manapság így ilyen külsővel társat találnom. De úgy gondolom jó a bensőm így viszonylag azért könnyen fog menni. Inkább társkeresőn próbáltatnék társat találni. Nagyon remélem hogy hamar összejön egy aranyos kedves lány mert eléggé kapcsolat függő vagyok nem bírom lelkileg egyedül. Most regisztráltam társkeresőre eddig sajnos még egy levelet sem kaptam pedig szerintem jó a bemutatkozó szövegem
2016. febr. 13. 11:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 Vannak, akik az ufókban is hisznek, de én azt se láttam még soha.
2016. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ha nem szeretted (ugyebár untad) akkor jól tetted a szakítást.

VISZONT: "Nagyon remélem hogy hamar összejön egy aranyos kedves lány mert eléggé kapcsolat függő vagyok nem bírom lelkileg egyedül"

ezen kellene csiszolni, mert így megint összejössz majd valakivel, akivel érzed, hogy nem az igazi, de ugyebár kapcsolatfüggő vagy, és nem bírod egyedül... ez nem fair azokkal szemben sem, akivel szeretnél kapcsolatot..


szóval először ezen kéne változtatni. légy egy ideig egyedül, ne akarj görcsösen kapcsolatot. foglald el magad, legyen hobbid, érezd jól magad a barátaiddal, tanul, fejlődj.. és meglátod, hogy egyedül is ki tudsz teljesedni :D ha valóban olyan csodás a bensőd :D

2016. febr. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
jól tetted ,hogy leléptetted,ha nem tudtatok közös nevezőre jutni de lóf aszt találsz könnyen ,hiába van szép májad ,tüdőd,belsőséged,a mostani libáknak az kevés.
2016. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mindenki meg van róla győződve hogy jó belső tulajdonságokkal rendelkezik, de ez nem törvényszerűen van így. Én egy kapcsolatfüggő pasit messze elkerülnék, akkor is ha jól néz ki. Nekem az már eleve nem jó "benső".
2016. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!