Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Titeket melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket melyik zavar (na) jobban?

Figyelt kérdés

A lány/nő:


1. magasabb

2. kövérebb

3. erősebb/izmosabb

4. rövidebb a haja


mint te/neked.



2016. febr. 15. 19:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

1. ilyen még sosem fordult elő, és nem is fog a méretem miatt.

2. zavarna

3. nem zavarna. Jó érzés izmos nővel kefélni. :)

4. zavarna, legalább fül alattig érő legyen, de inkább hosszabb, a legjobb ha hátközépig ér.

2016. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
20%
Dagatt zsírdisznók
2016. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne legyen kövér. Az nem baj, ha pár kilóval több nálam, de van egy határ, ami felett már nem tudok vonzódni egy nőhöz sem.
2016. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

1. egyáltalán nem zavarna, ez általában inkább a nőket szokta zavarni, ha férfi alacsonyabb.


2. nem feltétlenül zavarna, mert én elég sovány vagyok. Ne legyen nagyon kövér a nő, de ha nálam csak kicsit kövérebb, az nem baj.


3. Ennek nem annyira örülnék, de nem kizáró ok.


4. Ez viszont zavarna, nem jönnek be a rövid hajú nők.

2016. febr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 opened paradise ***** válasza:

Itt igazából egyik se amiatt zavarna,mert nálam jobban az,hanem mert az már sok.


Leszámítva a magasság,az nem izgat.

De 82 kiló körül vagyok,nem látszódik rajtam,de eléggé erős,az izmok taszítanak is és ha most az enyémnél rövidebb a haja,akkor alig lenne neki.


De legyen a kövérebb.

2016. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

1 és 3 nem zavarna, marad a 2 és 4. Ha egy kicsit kövérebb azt még elviselem, viszont a rövid haj is állhat jól egy nőnek.

De mivel alapból elég rövid a hajam így azt mondom, a 4-es zavarna leginkább. Akkor tényleg annyira fiús kinézete lenne, hogy nem indítana be.

2016. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

A 2.zavarna legjobban, a 1-3 nehezen tudom elképzelni (190cm/105kg vagyok)de talán működne, a 4. meg ami jól áll neki, tőlem akár kopasz is lehet.

38F

2016. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Kisboltos ***** válasza:

1. nem zavarna, de nagyon ritka (183cm)

2. ez nagyon zavarna

3. ha nálam erősebb/izmosabb akkor elég brutálul nézhet ki - ez zavaró lenne

4. ez viszont vonzó (középhosszú a hajam)

2016. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 PearlDiver ***** válasza:

1. Zavarna

2. Egy bizonyos határig nem zavarna

3. Nagyon zavarna

4. Egyáltalán nem zavarna


26F

2016. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Zeusz89 ***** válasza:

Ha vak randiról van szó vagy netes randiról akkor az hogy nem az akinek leírta magát!

ez független attól, hogy rosszabbúl ill. jobban néz ki élőben a lényeg; az elején már hazudik! előfordult már egy párszor legtöbbször a súly és az etnikumról hazudnak! ha már ismerem és nekem is tetszik, akkor valszeg azért tetszik mert mindenét tökéletesnek látom, tehát értelmét veszti a kérdés!

2016. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!