Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, mikor figyeltek fel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mikor figyeltek fel egy lányra? Most vegyük azt a helyzetet, amikor buliban vagytok.

Figyelt kérdés

2016. febr. 15. 23:04
1 2
 1/11 Kisboltos ***** válasza:
Mikor jól néz ki?
2016. febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mikor összeokádik mindent. :D
2016. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát ezek is vélemények, még..fiúk!
2016. febr. 15. 23:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Mikor meglátom!
2016. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Blade Bone ***** válasza:
39%
Hát, kocsmabuliban akkor pl ha felveszi a szemkontaktust, és persze ha bejövős.. Diszkóban nem igazán tudom, mindig túl sötét van a tánctéren, de talán próba szerencse alapon, amelyik szerintem a legjobban dancel :) de hozzátenném, hogy még diszkóban sosem ismerkedtem. :D
2016. febr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves #4-es, arra gondoltam, hogy mivel tudja egy lány felhivni a figyelmedet
2016. febr. 15. 23:30
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Én lány vagyok, de azért írok.

Imádok táncolni, ha lehet reggelig bulizok, nem egyszer előfordult velem hogy már csak egy két emberrel vagy egyedül táncoltam mert már mindenki kidőlt vagy hazament. Egy ilyen áttáncolós estén rendszerint négy öt srác is simán leszólít, flörtöl vagy próbál táncolni velem. Volt, hogy bárban is leszólítottak, de az ritkább.

2016. febr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

Ha táncoscsaj, akkor mikor az emelvényen táncol titokszoknyában, és nincs rajta bugyi, akkor elég intenzíven felfigyelek rá (másnap meg fáj a nyakam, mert egész este emelt fővel roptam).


Ha meg spontán letérdel elém, és elkezd játszani az ezredessel, az is elég figyelemfelkeltő , csak akkor ugye inkább lefigyelek rá. ;)

2016. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves #7 -es köszönöm, hogy megismertetted véleményed!
2016. febr. 15. 23:45
 10/11 Blade Bone ***** válasza:
Lol, hát mint írtam, vagy mire gondolsz, kézenállás és tigrisbukfenc is szóba jöhet buliban? :D Mert ha igen tuti felfigyelnék ilyesmire. Egyébként semmi extra komolyan, szeretek szemezni és táncolni is, ez elég, viszont beszélgetésre meg stb-re nem igazán hajlanék bulizás közben, ezért nem is ismerkedem így, a normálisabb környezetet szeretem.
2016. febr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!