Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek összejöhetek vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhetek vele vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel randiztam kétszer, érezteti velem hogy tetszek neki egyértelmű utalásokat tesz erre, sokat beszéltünk szexuális témákról, élményekről is, mindkét alkalommal hazakísértem megcsókoltam, de csak rövid csók volt nem az a percekig tartó, örültem volna ha behív magához, de ez nem történt meg.

2016. febr. 17. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akartad,hogy behívjon magához?
2016. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezek alapján tetszetek egymásnak, és 2 randi után nem csoda ha nem hív fel magához. ha csak szex kell akkor hagyd inkább.
2016. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem feltétlen szex kell, hanem valami komolyabb visszajelzés
2016. febr. 17. 18:35
 4/4 anonim ***** válasza:
A csók - még ha rövid is, - elég komoly visszajelzés kedves kérdező! Hagyd hogy megnyíljon neked. A rózsa nem fog hamarabb megnyílni, hiába öntözöd állandóan. A sok víztől pedig elrohad. A türelem, pedig rózsát terem! 24/F
2016. febr. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!