Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ne erőltessem? Hagyjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne erőltessem? Hagyjam az egészet? L

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit látásból ismerek. Jó ideje nézeget, konkrétan feltűnően bámul, úgy köszön, mintha jóban lennénk. A tekintetünk gyakran találkozik, ahogy mi is már sokszor összetalálkoztunk. Van, hogy reggel, van, hogy délután. Volt, hogy zavarba hozott, annyira nézett, méricskélt. Máskor meg lesve nézett. Ha lekaptam, elkapta a fejét. Megtetszett, rendes srácnak tűnik. Csakhogy, ő elsős, én meg végzős. Az egyetem miatt futunk össze értelemszerűen.


Megtaláltam fb-on. Bejelöltem. Gondoltam hátha ott könnyebben beszélgetést kezd. Hát, vissza is jelölt szinte azonnal, minden képemet "tetszikeli" szinte, de nem írt rám. Kb. 2 hete ráírtam. Az egyetemmel kapcsolatban kérdeztem valamit. Aznap elolvasta, olvasatlannak jelölte, majd másnap válaszolt, igaz aranyosan, de érezhető volt, hogy...fél(?), zavarban van(?). Lehet meglepődött azon, hogy írtam neki. A beszélgetés rövidke volt, nem próbált csevegni, pedig nyitott voltam és nagyon kedves. Poénkodtam is.


Azóta láttam párszor. Mindig köszön, van, hogy annyira bámul..van, hogy csak köszön, van, hogy keresi a tekintetemet. Bár azt mindig keresi. Minden képemet "tetszikeli."


Ez neki elég?


Igazából én már semmit se merek, mert lehet tapasztalatlan és nyomulásnak venné, esetleg megijjedne.


Beszélni személyesen sem tudunk. Spontán lenne jó, de nem jön össze.

Viszont lehet nem kellene ezt erőltetni. Ha akarna beszélni, írna. Nemde?


2015. nov. 28. 18:08
 1/10 opened paradise ***** válasza:
Szerintem csak fél,hogy félreérti. Nem mindenki kezdene egy fiatalabb sráccal (jó nagy hülyeség ez) és emiatt talán nem hiszi,hogy lenne esélye. Neked kéne kezdeményezni.
2015. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen tetszel neki. Igen, megijedt, mert hirtelen nem tud mit kezdeni azzal, hogy a szokásos csajozós módszerével (bámulás, facebook stalkolás) tényleg megfogott egy lányt. Az hogy közeledsz felé megsérti a komfort zónáját, ezért képes lehet teljesen visszahúzódni, akár el is utasítani. Jobb esetben meg is változhat ennek hatására, de eddig láthatóan nem ez történt.

Ha lenne közös társaság, vagy társas tevékenység, amit csinál, és ahol felszabadult, könnyebb lenne megismerkednetek (pl. gólyaprogramokra elmenni egy "szárnysegéd" barátnőddel)

A másik, hogy egyszerűen elmondod, hogy tetszik neked, és szeretnéd megismerni, így már nem hitegetheti magát, hogy félreérti a jeleket, hanem döntésre és cselekvésre kényszerül.

Lehet, hogy ez már sok lenne neki, és mint mondtam elutasít, de ha így tesz, az nem amiatt van, mert nem vagy vonzó/szimpatikus számára.

2015. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kell valami alibi szöveg először. Kérdezd meg tőle mondjuk, hogy milyen szakra jár (ha nem tudod) vagy melyik a kedvenc tantárgya vagy amit úgy jobban tud és mondd neki hogy segíthetne benne. Vagy mondd, hogy nincs kivel elmenni teázni/piálni/moziba.. ami épp jobban esik. Hogy számíthatsz-e a társaságára. Érdeklődj iránta.. mik a hobbijai, van-e testvére, mik a tervei a jövőre nézve, stb.. keressetek közös témákat ami mindkettőtöket érdekel és oldódjatok. Talán jobb lenne beülni valahova valami pia mellé mert az segít oldani a feszültséget, mondjuk én úgy mondom ezt hogy alkoholt nem iszom de akivel voltam azokon szokott segíteni :)

Most mindenképpen neked kell kezdeményezni, később ez változhat.

2015. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csakhogy tartok tőle, én is félreértelmeztem. Talán sok lányt nézeget így, ahogy engem, hisz nagyon fiatal. Mindent a szemnek alapon és esze ágban sincs 'haverkodni'.
2015. nov. 28. 18:58
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
már legalább fél éve írogatod ki ezt a kérdést kisebb változtatásokkal :DD veled biztos, hogy nem stimmel valami (ne sértődj meg, de ilyen viselkedéssel jogosan gondolom)
2015. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 Hát azt erősen kétlem. Szerintem inkább te lógsz túl sokat itt, de mindegy. Na mondjuk az már nem normális dolog...
2015. nov. 28. 19:21
 7/10 anonim ***** válasza:
hát azt erősen kétled? :DD szinte szóról szóra ugyanezt a kérdést látom ahányszor feljövök ide, de biztos, csak hallucinálok :D 2 hónapja nem jöttem fel, erre megint ezt a kérdést látom ahogy belépek :D és vicces, hogy engem gyanúsítasz azzal, hogy itt lógok egész nap közben te vagy az aki ilyen creepy módon írja ki ezt a hülyeséget századjára is
2015. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze, mindig akkor lépsz fel, mikor ez a kérdés volt/van állítólag kiírva. Ki hiszi ezt el? Ez egy jel amúgy, hogy ne lógj itt 0-24-ben. :D
2015. nov. 28. 21:35
 9/10 anonim ***** válasza:
En is minimum 6-8 kerdest olvastam mar ebben az ugyben.Ha szazszor kerdezed, akkor sem fogjuk tudni megmondani, hogy mi jar a srac fejeben.
2015. nov. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, tényleg nagyon idegesítő ezredszer ugyanazt olvasni. Nem egészséges ennyire túlagyalni valamit. Ha kellenél neki, lépne. Ha kellesz neki, fog lépni. Ha nem, nem. Azzal, hogy folyton ezen agyalsz, nem segítesz semmin. Ha meg komolyan annyira zavar, kérdezd meg tőle egyenesen, miért bámul. Más választ nem kaphatsz erre a kérdésre.
2015. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!