Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még összejöhetek vele vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még összejöhetek vele vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
2 hónapja randizgattam egy tök cuki sráccal. Totálisan belezúgtam, de azt mondta, hogy maradjunk csak barátok. Mit tegyek? Lehet még nála esélyem? Hogyan érjem el, hogy összejöjjünk, belém szeressen?
2009. szept. 24. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú azt mondja hogy ,,maradjunk barátok" akkor azt komolyan kell venni. Lefordítva a szöveget: semmit nem akarok tőled. Felejtd el.
2009. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos úgy van, ahogyan azt fentebb is írták. Nem érdekled őt, mint nő. Hagyd, hadd menjen. Lesz még, akit viszont érdekelni fogsz!
2009. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor semmi esélyem nincs? :'(

2 hónapig csókolóztunk meg le is akart feküdni velem, csak soha nem volt nyugodt helyszín ahol senki nem zavarhat meg minket. Ha abszolut nem érdeklem mint nő akkor miért?

2009. szept. 24. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert fiúból van. Addig érdekled őt, amég meg nem kap. Mint barátnő nem akar veled foglalkozni.


egy hasonló cipőben járó lány..

2009. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tudod, a pasik kurv@k.
2009. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen f@szságot ne jelentsél ki mert én nem vagyok kurv@.

Vannak normális srácok is, pl. én.


Üdv, bakter

2009. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért a pasi a kurv@ amikor ez a csaj kurv@lkodott két hónapig a sráccal
2009. szept. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
miért mondod hogy kurv@lkodtam? nem én hülyítettem 2 hónapig és nyögtem ki h mégse akarok semmit.
2009. szept. 27. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!