Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Aki nem keres, az talál"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Aki nem keres, az talál" mondta egy okos ember. Igaz-e a párkapcsolatokra, a csajozásra?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
annyi igazság van benne, hogy ha görcsösen kapcsolatot akarsz, akkor az istenért sem fog összejönni, viszont ha csak várod a sült galambot, akkor sem.
2016. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki csak vár, és úgy lesz kapcsolata annak vagy mázlija van, vagy kivételesen jól néz ki, és nála kezdeményeznek. Egyébként nem.


Az átlagnak, vagy azoknak akik külsőleg nincsenek előnyben, bizony keresni kell, ha párt akarnak. És a közhiedelemmel ellentétben lehet párt találni így is:)

Viszont túl görcsösen sem szabad, mert akkor sem fog összejönni. Ha megtalálod az arany középutat, nem görcsölsz rá a témára, ugyanakkor nem csak a sült galambot várod, akkor fog jönni. Tapasztalat:)

2016. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem igaz. Sőt ha keresel akkor sem találsz, ha alacsony vagy és ocsmány.
2016. febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az önsajnálat nem vonzó.
2016. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ebben annyi igazság van, hogyha görcsösen akarsz párt magadnak, akkor azt megérzik, és elmenekülnek.
2016. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Részemről igaz én több kvázi felkérést is kaptam kapcsra.

Az egyik ilyen volt, még élek nem felejtem el.


Van barátnőd ?

Nincs, miért ?

Te jóképű srác nem kell egy barátnő ?


Hát köpni nyelni nem tudtam.

Szóval van ez így, bár tényleg 90%-a a külsőn múlik.

A személyiség csak utána jön. És igen aki csúnya az kb csinálhat amit akar esélytelen. Persze lehet álszentekdni h biztos te is találsz majd v kit. Ha kb te vagy Tyrion Lannister akkor felejtsd el.


Ez az igazság a pénztárca ezen csak némiképp segít.

A külső a lényeg de kb mindenben.

2016. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Maximálisan igaz! Járj el társaságba, legyél nyitott, de ne azzal a hozzáállással, hogy "na ma találok valakit". Sokkal inkább úgy, hogy " meglátjuk, mi lesz".
2016. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem nem igaz.
2016. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja és milyen társaságba menjen el? Pl. nekem pasis társaságom van. Ezek között 1 darab nő sincs. Akkor hogyan ismerkedjen? Ha az ember elmegy elmegy zenés kocsmába, étterembe, ott a nő a saját társaságukkal vannak. Mi marad? Marad a diszkó. Ott meg a nagy zaj miatt nem lehet még szót érteni sem. Max lehúz pénzel a nő egy drága italra meghívatja magát.

Én talán ennél még az utcai, vagy Tesco vásárlásos leszólítást is többre tartom.

2016. febr. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne ugyanis a 9es valaszoloval egy cipőben járok....
2016. febr. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!