Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet az, hogy az alpári,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy az alpári, bunkó embereknek szinte ölükbe hullik minden, de a tisztességeseknek vért kell izzadniuk a boldogságért? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A fenti nyilván sarkított példa.

Írta itt valaki az egyik kérdésnél, hogy biztos azért, mert egy tapló, hangos ember azt a benyomást kelti, hogy meg tudja védeni a párját, és leveri a többi hímet, stb. Szerintem ez egy hülyeség, de mégis, miért van az, hogy én is ismerek jó pár embert, akik ritka nagy f@..k, de mindig volt nőjük, olykor úgy, hogy a kisujjukat sem kellett megmozdítaniuk? Ne jöjjön nekem senki azzal, hogy párkapcsolatban biztos más, mert nem hiszem el, hogy valaki egy ilyen embert meg akar ismerni. Mitől jobbak ezek egy átlagos férfinál?


2016. febr. 18. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
mert a legtöbb nő szubmisszív! de ezt én is észre vettem hogy a bunkó férfinak mindig van nője aki normális annak nincs
2016. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük már meg az arányokat. A csajok folyton azzal hozakodnak elő, hogy a nők kerülik az elnyomó, agresszív diktátorokat, viszont akkor hogyan lehet, hogy mégis sikeresek a nőknél a közönséges stílusú domináns egyedek? Valahogy nem egyezik az elmélet és a gyakorlat példája.


100-ból talán 4-5 nőnek jönnek be a csendes, halvérű, nyugodt srácok, ellenben 100-ból minimum a felének egy dührohamokban szenvedő nárcisztikus gyökér kell.

2016. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem tudom, miféle embereket ismerhetsz.

nekem volt olyan párom,akire a bunkó szót használták,mert jó a beszélőkéje, és tudott csípős megjegyzést is tenni.

velem meg teljesen más volt. a legbújósabb, és érzelemkifejezőbb..

volt aki hasonló volt, sokat beszélt, sokan ismerték,mondták,hogy link, meg nem figyel majd oda rám..ahhoz képest ennek pont az ellenkezője volt.(nem kicsit)

és végül volt csendes is, amolyan tipikus "jófiú", vele voltam két évet. tényleg egy rossz szavam nem lehet rá.

de ő figyelt rám oda mind közül a legkevésbé. az együtt töltött idő szempontjából.



igazából egy kapcsolatban sokszor nem feltétlen tudhatod, hogy ki hogy viselkedik a másikkal.

max következtethetsz, van ilyen, de nem biztos,hogy jól.

2016. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3: én olyanokat ismerek, akik random összeverik a haverjukat, ha éppen részegen úgy tartja kedvük, de alapból kötekedősek, és mégis mindnek van nője...

Ilyen esetben a "nőről" is meg van a véleményem.

2016. febr. 18. 23:06
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Mert a ritka nagy f@$zokban van annyi, hogy odamegy a csajhoz, az általad kedves jóindulatú stb stb kiscsókák meg akkpr se tudnak nő előtt kinyögni egy épkézláb mondatot, ha a csaj megy oda hozzájuk..
2016. febr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg addig örülj míg nincs bnőd!
2016. febr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!