Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kicsit ducibb férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit ducibb férfiak miért nem kellenek egy nőnek sem? Mindig azt mondják hogy nem érdekel a külső meg stb. , de azért leszólják a kövérebb férfiakat/fiúkat.

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ajjaj, ezek szerint én férfi vagyok. Vagy legalábbis nő biztosan nem. Na megyek szólok a férjemnek, csak hogy tudja, hogy ezek szerint ő meg nem keményvonalas hetero.
2016. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Az kamu, hogy a külső nem számít. Ráadásul a kövérséggel lehet mit kezdeni, csak le kell fogyni. Sokkal jobb helyzetben van az, aki szimplán kövér, mint az, aki férfi létére nem éri el a lányok által elvárt minimális 180 centis magasságot. Pechemre én nem csak kicsi vagyok, de az arcom is rusnya, nem is csoda, hogy még egy lánynak sem jöttem be még minimális szinten sem.
2016. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked megfelelne egy kövér barátnő is?
2016. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3.

Nekem pl igen. És nagyon sok férfinak.

2016. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen megfelelne sokkal jobban szeretem a husi lányokat
2016. febr. 19. 18:56
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Aki azt mondja a külső nem számít hazudik - nem tudom kitől hallottál ilyet hogy nem érdekli a belső ez egy közhely de manapság alig van pár ember aki ezt ki meri mondani. Az egészséges kapcsolat egyik alapja a kölcsönös vonzalom. Ha nekem nem jönnek be a túlsúlyos férfiak nem fogok túlsúlyos férfival összejönni
2016. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Senki nem mondja, hogy nem számít a külső. De mondjuk ha az a baj, hogy kövér vagy, akkor fogyj le, ez azért nem túl bonyolult. Ne egyél annyit és kezdj el edzeni.
2016. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Akkor én is "kicsit" ducibb vagyok? 194 cm és 163 Kg.
2016. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A ferjem mackos alkat. Tehat nem minden lany ilyen nyugi.Egyebkent sajnos szamit a kulso mindket nemnel. Hiszen eloszor a kulsejet latod meg a masiknak es ha az az "eltudom kepzelni magam vele" kategoriaba kerul akkkor akarod megismerni belsoleg. De szerencsere nem minden lanynak ugyanaz a ferfi idealja.Turelem.Megtalalod a parod. Ido kerdese.
2016. febr. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyon is bejöhet egy kövérebb pasi is, ha megfog benne valami (nem a keze ha ha ha), és kedves, aranyos :) most is ilyen pasival ismerkedek :) úgyhogy fel a fejjel
2016. febr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!