Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden nőnek fontos szempont,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek fontos szempont, hogy egy férfi sportoljon?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt, hogy a nőknek ez szempont, de aki nem sportol, azt ezek szerint nem tekintik férfinek?

Van itt olyan nő, akinek nem központi kérdés a társkeresésnél ez? Ha igen, ti hogy álltok ezzel a kérdéssel?


2016. febr. 21. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, én is szeretek mozogni.
2016. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem saját magam miatt fontos. 23/F
2016. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem mindenkinek fontos hogy mozogjon es most itt nem azt ertem, hogy gyurjon vagy ilyesmi, de meglegyen a rendszeres sport, mozgas, mert az kell az egeszseges elethez. Ha valaki torodik magaval az pozitivum es osztonzo is. Szoval nekem fontos szempont.
2016. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Fontos szempont. Én is sportolok, hogy megőrizzem az egészségemet, a jó alakomat.

Volt időszak, hogy a sportot a kondizás jelentette, illetve volt időszak, amikor csapatsport. A lényeg a mozgás volt és az, hogy az állóképességem ne a béka segge alatt legyen. Na meg persze ne hízzak el.

2016. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem.
2016. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Részemről úgy vagyok vele, hogy ha rendben van az alakja a srácnak, akkor nekem szinte mindegy, hogy most sporttal érte el, vagy szimplán csak jó géneket örökölt. Persze ha idővel a párkapcsolatban nagyon ellustul, és elkezdi magára szedni a kilókat, akkor elvárnám, hogy tegyen az ügy érdekében valamit, hiszen fordított esetben én is így tennék. Egyébként pedig ha sportol, örülök neki, támogatom, ha viszont nem, lelke rajta. De azért időnként akármennyire is nem szeret sportolni, jólesne ha eljönne velem túrázni, biciklizni, jégkorizni esetleg, vagy hasonlók.
2016. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, jól fogalmaztátok meg, tehát inkább egészség szempontjából fontos, mint hogy kigyúrt, izomagyú legyen.

Kedves utolsó, külön köszi, én is pontosan így látom, ahogy te, nagyon jól leírtad, tetszett. :)

2016. febr. 21. 16:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sportolok, mégse tekintenek férfinek, mert van rajtam úgy 10 kiló plusz (pedig 10-től már megszabadultam). De ez senkit nem érdekel. Csak a kockás has érdekli a népet.
2016. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!