Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl sokat szeretek egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat szeretek egyedül lenni. Ez mekkora hátrány pártalálás, illetve kapcsolatban élés terén?

Figyelt kérdés
Általában a szabadidőm 70%-át egyedül szeretem eltölteni, és ezt igénylem is. Vannak barátaim, akikkel tartom a kapcsolatot, jól meg vagyok velük, szóval nem vagyok antiszociális. Egyszerűen csak olyan dolgokkal szeretek főleg foglalkozni, amiket egyedül lehet csinálni. Ha lehet választani, hogy a barátaimmal, ismerőseimmel menjek-e valahova este, vagy pedig inkább otthon tevékenykedjek egyedül, akkor inkább az utóbbit szoktam választani. Még nem volt komolyabb kapcsolatom, és szeretnék, de nem tudom, hogy ilyen paraméterekkel ez egyáltalán jó ötlet lenne-e.

2016. febr. 21. 19:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

amíg mindkettőtök igényei hasonlóak, addig ez nem feltétlenül gond egy kapcsolatban. ha találsz egy tanulás, vagy munkamániás pasit, aki szintén a szenvedélyével tölti inkább az ideje zömét helyetted, akkor semmi gondotok nem lesz - egyébként a legtöbb nő arra panaszkodik, hogy a pasija hanyagolja és inkább a foci, kocsma, haverok, szerepjáték, számítógépes játékok, szerencsejáték, vagy a munka érdekli és csak dugni járnak össze - vagy még azt se eleget...


illetve sokan pont ezért mem is kapcsolatban élnek, hanem egyéjszakás kapcsolatokkal, vagy tartós, de csak szexkapcsolattal elégítik ki az igényeiket, hogy ne vegyen el túl sok időt - persze ez is csak addig működik jól, amíg mindkét fél ugyanazt akarja és beéri annyival. különben itt is kezdődnek a problémák...

2016. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ! :)

Hát, talán egyszer összejön...

De nem vagyok túl tapasztalt ilyen téren, és ez is baj lehet. Nincs sok önbizalmam, és visszahúzódó is vagyok.

2016. febr. 21. 23:17
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyan ilyen vagyok, a kérdésedre válaszolva szerintem nem hátrány. :)
2016. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem önmagában nem hátrány az a pártalálás terén, ha valaki szeret magában lenni...Minderre itt vagyok én az élő példa...Én magam is világéletemben szerettem magamban lenni, meg olyan dolgokkal tölteni az időmet, amit egyedül lehet csinálni,de ez nem volt sose probléma a nőkapcsolatok terén, mivel a hölgyek miután látták, hogy eléggé "magamnak való" illető vagyok, gyorsan tudtak alkalmazkodi a helyzethez, és ilyen esetben aktivizálták akkor ők magukat...Azaz futottak utánam, meg keresték az alkalmat arra, hogy egy-egy alkalmas pillanatban közel tudjanak kerülni hozzám...Érzelmileg is, és fizikailag is...Szóval amennyiben BELEVALÓ ILLETŐ vagy, akkor szerintem egyálltalán nem gond a viselkedésed pártalálás terén, viszont ha nemnagyon szoktad felkelteni az ellenkező nemü illetők figyelmét úgy álltalában, akkor lehet hogy tényleg lesznek kis problémák idővel...De ezen is lehet segíteni, mégpedig úgy, hogy időnként erőt veszel magadon, és megpróbálsz társadalmi életet is élni...Márcsak a cél okán is...
2016. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt mondd meg hova tűntél hirtelen?

Nem valami sok szót váltottunk, de azóta sem jelentkeztél... most akkor mi van?

2016. febr. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!