Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a baj a fiatal lányokkal...

Mi a baj a fiatal lányokkal (20-32)? Miért ilyen felületes mindenki?

Figyelt kérdés

Helyzetem. 29/F Szeged Komoly kapcsolatom zátonyra futott hosszú idő után, kb a fiatalságom veszett vele oda de nem ez a problémám.

A gond az hogy újra elkezdtem "volna" ismerkedni és igaz hogy kimaradtam pár körből de nem vagyok se buta se csúnya, van humorom és élettapasztalatom.

A sztorihoz még hozzátartozik hogy az elmúlt 5 évet másik 3 nagyvárosban éltem le, ami elvágott a "régi" életeimtől.

Szóval... gondoltam, na jól van, internetes ismerkedés ( first one) nem lehet olyan nehéz, tudok fogalmazni és a helyesírásom is elmegy, így küldtem pár levelet lányoknak.

Sejthetitek hány választ kaptam, egyet sem. Az igen :) Alapból ezek az oldalak mindennel lehúznak, mindenért fizetni kell, nekem el is vették vele a kedvem.

Azzal sem árulok el nagy titkot hogy a lányok nagyrésze (99%) csak ránéz a képedre és az alapján Ő azonnal besorol valamiféle a médiától eltorzult, görbe , beteg skatulyába.

Az hogy ki vagy, vagy miért írsz az senkit nem érdekel. De kérdem én, akkor mi a jó fenéért regisztrál valaki oldalakra?

Mondjuk nem is bánom hogy nem válaszoltak a levelemre, így én is hamarabb szűröm azokat akikre nem szabad áldozni.

Csak a gond az hogy amíg a 20-25 évesnek "idős" vagyok (biztos jobb egy beképzelt bájgunár aki alulról veri a 60-as IQ-t és 15 perc múlva hogy megkapott már a barátnődet nézegeti);

addig a 30-nak vagy kevés vagy, vagy karrierista. De a kedvencem a 20 éves lányok akik nem találják életük párját, ne nevettesssük ki magunk, még iskolába jártok.

Okoskodók, általam kritizált nagyrabecsült kanok, gyerekek véleménye nem érdekel.

Köszönöm



2014. febr. 26. 11:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Brühühü-brühühü-brühühü
2014. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mélyenszántó volt, köszönöm.
2014. febr. 26. 11:56
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem regisztráltam soha életemben semmilyen társkereső oldalra, de ezt az általánosítást kikérem magamnak.

Komolyan feldühítenek az ilyen írások. Mintha a férfiaknak nem a külső lenne az első dolog amit megnéznek, és az alapján eldöntik, hogy válaszolnak-e, vagy egyáltalán időt fordítanak-e az adott nőre. Ne legyünk naivak...mind két nem ez alapján ítél első körben. Tény, hogy ha valaki jól néz ki, de buta, arrogáns, akkor hamar eltűnik a nő, de az első amit látunk az a külső. Miért ekkora baj, hogy a nők is a külső alapján hozzák meg az első döntést?? Az más tészta, ha valaki csak ezt nézi, de a férfiak között is van szép számmal aki csak ez alapján szűr. Folyton azt olvasom-itt is-, hogy "jaj mert csak a jóképű férfiakat veszik észre a nő...stb" könyörgöm, ha valaki nem tetszik, azzal nem tudok mit kezdeni, lehet jó fej vagy bármi, a szememet nem tudom becsapni, az igazi vonzalomhoz a külső is beletartozik nem csak a belső. Ugyanolyan fontos mind a kettő

2014. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy eme fiatal lányok átlagban levelek tömkelegét találják postafiókjukban napi bejelentkezésükkor. Ha mindegyikre olyan bőséges választ adnának, mint azt a levélírók elvárnák, ott ülhetnek egész nap. S ugye akkor mindegyik folytatná a levelezést, ami exponenciálisan növelné a megválaszolandó levelek számát. Szóval nem bunkók ők, hanem nincs kapacitásuk ennyi emberrel ismerkedni.
2014. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

3-as: Ne haragudj, de Te mondtad ki pont a lényeget, még sohasem regisztráltál ilyen oldalra! Honnan tudod hogy ott mi a helyzet? Hogy mi van ott? Persze hogy számít a külső, de amikor 100 nőből 100 azt írja ki hogy a legfontosabb az első benyomás (ami jelen esetben egy 5x5-ös kis kocka kép) akkor miről is beszélünk? Az hogy nem társaim mit csinálnak, az engem eddig sem és ezután sem fog érdekelni.

Köszönöm a visszajelzésed!

2014. febr. 26. 12:11
 6/25 anonim ***** válasza:

Nem is fog válaszolni, mivel A, csak poénból van fent, B, van otthon barátja, csak unatkozik mellette, c, a kisebbség, aki valóban társat keres.


Emellett mindegyikük kap 5-100 levelet naponta. A legrondább is, aki képet se tölt fel, sőt adatlapot se tölt ki, az is kap minimum 2-t. Szóval csak 1 vagy a sok közül, ő meg válogathat kénye kedvére kinek válaszol. Mert ugye a csaj nem előfizetéses így csak premium tagnak írhat vissza, vagy csak napi 1 levelet küldhet.


6 évig voltam társkeresőn, ezek után fél évig dolgoztam társkereső oldal moderátoraként, szóval tudom miről beszélek.

2014. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
hogy lehet érvényesülni? Úgy ahogy megnyerni a lottót! Szerencsével!
2014. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem okoskodni akarok, de szerintem jobban jársz azzal, ha élőben próbálkozol.


Én is szenvedtem a netes ismerkedéssel, de sokszor nagyon buták voltak a lányok és ahol képet nem láttam, de belsőre tökéletes volt, ott amikor megláttam a fényképet, visszaköszönt a vacsora (Én nem fogok álszenteskedni, nekem a külső is fontos olyan szinten, hogy ne 150 kilós ocsmányság legyen az illető, tehát legyen benne valami, ami megfog).


Egyébként pedig igen, a lányok nagy része (úgy 80%) 16-30 év között eléggé felszínes. 30 év felett pedig nem tudom, hogy mi a helyzet, de nem hiszem hogy javulna a tendencia.

2014. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Na akkor azt hiszem ma is sikerült tanulnom valami újat.

Mégpedig azt, hogy a nők zöme egy felszínes semmitmondó liba. Köszönöm a tanulságot. 26/N

2014. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Urahara Kisuke


Miért én szerinted örömömben írtam ezt le ugye? De ne aggódj még lehetsz hasonló helyzetben, majd tapasztalhatod még hogy milyenek a mai "férfiak"

2014. febr. 26. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!