Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető olyan hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető olyan hogy olyan csúnya egy ember hogy csak a külseje miatt nem fogja sose megtalálni a párját vagy ilyenkor mindig kell lennie benső hibának is?

Figyelt kérdés
Olyan ember akinek nagyon jó a bensője de csak külső hibái miatt nem fog párt találni magának vagy ha nagyon jó a bensője akkor azért előbb utóbb fog találni valakit ha tesz is érte
2016. febr. 21. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nincs olyan, hogy bárki a külseje miatt ne találhatna párt magának.

Most nagyon le leszek pontozva, de azért leírom: úgy gondolom, hogy ami a külsőt illeti, vannak szintek. Vannak azok az emberek, akiket nagyon sokan látnak szépnek, helyesnek. Vannak az átlagosak, és vannak azok, akikkel nem bánt olyan bőkezűen az élet a külső terén.

Szerintem ha valaki soha, egyetlen egy párt nem talál magának, akkor azért azért van, mert nem a saját szintjén lévő nőket/férfiakat keresné, hanem a felette lévőket.

Nem tudom szebben leírni

2016. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

#1


Ez csak kicsit tér el az "amennyid van annyit érsz" féle Lézerjani dumától. Csak itt "annyit érsz ahogy kinézel".

2016. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van egy haverom.

Tulajdonképpen nem egy jó pasi, kicsit testes, az alsó frontfogait mintha a szél hordta volna a szájába. A bal szemhéja kicsit petyhüdt, és gyakran tikkel. Ahogy ő mondja: minden csajra automatikusan kacsint . :D

Jól pörög a nyelve, beszéd közben is.

Olyan dumája van, hogy egy apácáról is ledumálná a bugyit.

Mondjuk ő nem is nyavalyog...

2016. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

#3


Csak a tárcájában lapuló barátokat felejted ki a beszámolóból :P Deák Feri és Pista király klónserege.

2016. febr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Az önbizalomhiány nagyobb ok rá, mert aki nem pŕóbálkozik az nagy eséllyel egyedül marad.
2016. febr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Villanyszerelő-segéd. Ja, felvetI a pénz a szakmát.

csóró kollégistaként ismertem meg.

De ugye, mint mondtam, nem nyavalyog.

kéne a francnak egy nyaf-nyaf pasi.

2016. febr. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!