Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány nem túl vékony, de feszes és formás?

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magamat soványan, semmi energiám nem volt úgy. :S Ráadásul ilyen alkattal a sport is nagyon jól megy. Olyasmi alakom van, mint pl. Beyoncénak. Az kövér szerintetek?
2016. febr. 22. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jobb szeretem a vékony lányokat, de képzeletben úgyis a legrosszabb képet festem le rólad magamban így nem tudok válaszolni.
2016. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem
2016. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem kövér.

Feszes és formás,jöhet;)

2016. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Az egy tehén, fujj.
2016. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

mutatsz képet? :)

jöhet privátba is!

2016. febr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen alkatú lányok nagyon bejönnek,sokkal jobban mint a vékonyak,de így kép nélkül tényleg nehéz véleményt mondani.Tehetnél fel egy képet,nem muszáj hogy látszódjon az arcod,vagy ha gondolod akkor privátban is elküldheted. 23/F
2016. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen bemondásra történő alakleírások sosem jók. A fogalmak alatt nemhogy a férfiak és a nők értenek mást, de még az emberek is egyenként külön-külön. Kép nélkül nincs értelme alakról kérdezgetni.
2016. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mutass egy képet. Arc nélkül persze. Teljes alakosat, jól láthatót. Valóban teljesen felesleges, mert te sem úgy nézel ki, mint Beyonce. Tudom, nem ezt írtad, de lehet, hogy még a közelében sem vagy.


Én nem érezném jól magam így, sportosan, izmosan, vékonyan szeretem magamat, de ha neked így jó, akkor így jó.

A kisugárzásodban úgyis érezhető, ha szereted magad, és igazából csak ez számít. Ha te szereted magadat, akkor más is fog. És egészen biztos találsz számodra megfelelő férfit.

2016. febr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mondjuk a sovány szerintem nem ugyanaz, mint a vékony sportos. én voltam nagyobb darab, de vékonyan ezerszer jobban érzem magam, sokkal több erőm van mozogni is, sokkal jobb a közérzetem. szóval nehét elképzelni, hogy dagin jobb lenne. de ha így van, akkor meg minek változtatnál rajta?
2016. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak. Van különbség sovány, és vékony/sportos között.


[link]

[link]


Utóbbival nehezen tudom elképzelni, hogy ne legyen energikus, erővel teli az illető.. Ahhoz pedig hogy így nézzen ki valaki, nem az éhezés a megoldás.

Akik ilyen sportosak, izmosak, azok nem koplalással érik el ezt az alakot.

2016. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!