Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire van jelen a nőkben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van jelen a nőkben az emberi természet különbözősége külső igények terén?

Figyelt kérdés
Tehát magasak az igények nagyon válogatnak illetve nagyon alacsonyak és szinte mindegy ki külsőbe
2016. febr. 23. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire fejlett érzelmileg a nő. Mindenkinek van egy elképzelése, hogy milyen típus jön be neki, de egy intelligens nőt nem a külsőddel tudsz megfogni. Pl aki nekem most tetszik, hát amikor először megláttam, röhögnöm kellett rajta, aztán megismertem és most oda vagyok meg vissza tőle, ez kémia, nincs benne logika.N
2016. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy réteg, aki nagyon válogat, és van egy réteg, akinek teljesen általános elvárása van a külsővel szemben. Szerintem nem jó a minden mindegy dolog..


Az persze más kérdés, hogy ki kit mi alapján tart vonzónak.

Mikor megismertem a páromat, akkor egyáltalán nem tartottam vonzónak. Mindkettőnknek kapcsolata volt, kb 3 évvel a megismerkedésünk után jöttünk össze. Nyilván vonzónak tartottam.. Tehát idővel, ahogy megismertem, egyszerűen vonzóvá vált a számomra.


Amúgy meg döglenek utána a nők a fellépése miatt.

2016. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyénfüggő.Van akinek nagyon,van,akinek kevésbé fontos.

De nyilván általában minél csinosabb egy lány,annál vonzóbb pasival van.Miért érje be egy kevésbé vonzóval,ha lehet nagyon jóképű párja is?Persze ez attól is függ,hogy hogy áll a lány önértékelése.Ha nem tartja magát szépnek,holott az,akkor be fogja érni egy átlagossal vagy az alattival is,mert azt gondolja,hogy jobb nem lehet.

De persze az értelmesebb lányoknak nem ez az elsődleges szempont.De szempont ez is!

19L

2016. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon. Az evolucio a genetikai valtozatossagon alapul, minden ember olyanhoz vonzodik mas genetikaval rendelkezo emberekhez vonzodik.

Ez persze csak a vele szuletett vonzodas, ettol fuggetlenul mindenki azt csinal amit akar, sokan nem olyannal jonnek ossze akikhez genetikailag vonzodnak, hanem olyanokkal akikhez penzugyileg vagy mas szempont alapjan.

2016. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!