Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek vannak külső,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek vannak külső, belső igényeik azok sokkal nehezebben találnak párt?

Figyelt kérdés

Elmúltam húsz éves és nem találom a páromat, de őszintén vannak igényeim mind kinézetre mind személyiségre és nem találok olyan lányt aki tetszene nekem. Eddig olyanoknak tetszettem akik nekem nem tetszettek és aki nekem tetszett az vagy foglalt volt vagy neki nem voltam szimpatikus vagy a személyisége volt olyan amilyen.

Látom, hogy több ismerősöm már megtalálta a párját meg eljegyzés is történt közbe nekem még sose volt barátnőm.

Belefáradtam az ismerkedésbe.

Nem tudok igényeimből lejjebb adni már próbáltam, de nem megy. Nem tudok olyan lányba beleszeretni aki nem tetszik max lefeküdnék vele, de ők is inkább komoly kapcsolatot akarnak. És nem érzem úgy, hogy magasak lennének az igényeim, de ha kíváncsiak vagytok rá leírhatom nektek.

Voltatok ilyen helyzetben, mint én?


2016. febr. 23. 16:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Külsőre gondolom nem gond, ha ezeket elvárom, mert nem vagyok se kövér se sovány mondjuk izmos se, de nekem se tetszenek annyira a sportos kockás hasú kondis lányok, arcra meg mindenki döntse el, hogy milyen vagyok. Belsőleg írtam, hogy szeretném ha boldog lenne, én nem mindig vagyok az sajna pláne most, hogy nem találok senkit és nem találtam még meg azt amiben igazán tehetséges lennék, se suliban se munkában. Azért nem várom el, hogy mindig boldog legyen, de ne legyen búskomor, energiavámpír és ne szidja állandóan a világot legyen önkritikája. Határozott az inkább helyzetektől függ, mert van mikor könnyen eltudom határozni magam valamibe van mikor nehezebben, többet nem várok el ennél. Az, hogy ki keres többet engem hidegen hagy, mert sokkal fontosabb a szeretet, mint a pénz, ha esetleg többet keresne mint én meg tanultabb nálam, akkor ne legyenek ebből kifakadó ellentétek. Úgy hallom, hogy ez inkább a férfiakat zavarja, engem nem zavarna, mert nem a pénzben van érték nem ad plusz férfiasságot.

Leginkább akkor tudok kommunikálni rendesen, hogyha megvan a közös téma csakhát bennem van az a hiba, hogy nehezen oldódok fel és idő kell hozzá mire ellazulok ezért szeretném, ha toleráns lenne és ne akarjon mindent azonnal, mert én is hagyok időt, de ha egyáltalán nem tud ellazulni akkor én is feszélyezve érzem magam és nem lennénk jó pár. Nem szexeltem még, de tudom, hogy kell a változatosság és a kommunikáció. Cigizni sose cigiztem ezért szerintem ezt joggal elvárhatom, nagyon irtozom a cigis szájszagtól, ha esetleg miattam tenné le akkor lehet róla szó, de ez úgyis ritka dolog.

Úgyérzem hozni tudom azt a szintet amit elvárok, de kitudja még kibe szeretek bele ezért, ha van egy kis eltérés akkor nincs nagy gond, mert ez úgy is csak egy felvázolás, hogy milyen lány mellett érezném jól magam.

2016. febr. 24. 11:14
 12/13 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, kérlek ne sértődj meg. Az utóbbi üzenetedből nekem fullra az jött le, hogy nem hozod azt a szintet, csak tipikusan elvársz minden jót, mint a többi itteni gyikes pasi. Megmagyarázhatnám, hogy én női szemmel erre, hogy jöttem rá a leírásaidból, de mindketten tudjuk, hogy úgysem fogadnád el a kritikát.

Ettől függetlenül sok sikert és kívánom, hogy egyszer reálisabban láss és megtaláld a párod.

2016. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Írtam privátot!
2016. febr. 24. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!