Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek sosem jut az eszébe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek sosem jut az eszébe, hogy a sok bíráló kérdésnek/hozzászólásnak van alapja?

Figyelt kérdés
Sokszor eszembe jutott már, hogy miért mindig a fiúknak, férfiaknak mondják, hogy nézzenek magukba? Úgy vettem észre, hogy ők nagyon is racionálisak, míg a másik oldal gyakran mindenféle hülyeségre hivatkozva esélyt sem ad a dolognak. Akkor meg miért a férfiaknak kellene elgondolkozni?

2014. jan. 31. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem jut eszükbe, mert el vannak maguktól szállva...
2014. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Pont a racionalitást nem lehet használni csajozáskor vagy a párkapcsolatban. Itt hibázik sok férfi.
2014. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez most kevésbé lesz racionális, kedves 2. válaszoló, de... dugunk? :D
2014. jan. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy el vagyok szállva magamtól, de a ribançkodás az tényleg nem az én műfajom. Tisztában vagyok a hibáimmal (feltűnési viszketegség, naivitás, enyhe beképzeltség és nagyképűség, nagyszájúság, érzékenység (NEM hiszti), szétszórtság), de nem vagyok pénzéhes ribizli.

14/L

2014. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az érzelmek nem mindig racionálisak és célszerűek.
2014. jan. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kihagytam az okoskodást :D
2014. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 ASOT ***** válasza:
68%

Akkor paraszt nyelven:

A nők tudják mit szeretnénk, ők is azt szeretnék de míg mi kimondjuk addig ők nem. És hát többségben egyenlőre az a szitu h ők döntik el kit engednek be...

2014. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Így van ASOT jól látja :)

22/L

2014. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Dehogy látja jól. Itt most nem konkrétan a szexre céloztam, illetve nemcsak arra. A lényeg az, hogy a férfiak nagyjából összeszedik magukat és a lehetséges elérhetőnek vélt nőknél próbálkoznak. Ők meg úgy reagálnak, ahogyan azt a legtöbben tudják és a mögöttes okok, indítékok gyakran mondvacsináltak-holott nagyon szép kapcsolatok is kialakulhatnának közöttük.
2014. jan. 31. 22:02
 10/15 ASOT ***** válasza:

De nem érted....a lényeg ugyanaz....és nem csak szexre irányult a válaszom...

Te próbálod te szeretnéd de ő dönti el , hogy mi lesz a vége.

Ez így van mióta világ a világ egy csinos nőre jut 1000 pasi és azt választja aki a legszimpatikusabb neki minden téren...fordítva ez már nem így működik :)


Csak túlbonyolítod egy kicsit haver...

2014. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!