Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az idióta gondolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az idióta gondolat, hogy a nőknek csak magas pasi kell, meg, hogy 180 alatt semmi, bla bla bla?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 19:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem így van , de a lányok nagy része tényleg szereti , ha a fiú magasabb.


F/18

2014. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
végülis ha pénzed akkor nem számit :DDD
2014. febr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
A pasiknak meg a vekony nok. Kb ugyanakkora altalanositas :)
2014. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nekem nem 180 felett kell csak mondjuk egy olyan aki ugyanolyan magas vagy egy kicsit magasabb mint én :) amugy nem tudom honna jottej ezek a gondolatok hogy a noknek csak ilyenek kellel. mivel nekem regen (ellentetben azzal amit mondtam) egy epphogy velem egy magassagu fiu tetszett :)
2014. febr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Milyen idióta gondolat? gondolom nem 170cm vagy kisebb magasságú férfi vagy, mert akkor nem irkálnál ki ilyen kérdéseket. Igen aki alacsony az jelentős hátrányban van a párválasztásnál. Csak szét kell nézni az utcán és ha nem vagy vak, akkor látod, hogy az alacsony férfiaknak nem sok babér terem. 150-160cm-es nők mellett 180-190cm-es férfiak járkálnak, nem 170cm-ek. Ennyit az idióta gondolatodról.
2014. febr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én 170 centis vagyok, és sokszor azt hallom vissza a lányoktól, hogy alacsony vagyok, és ez már annyira idegesít, és esélyt se adnak arra, hogy....na mindegy...
2014. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem is " cél " volt a magas pasi..

Erre jött a férjem, a maga 176 cm-ével..és lehengeret..

Amúgy nem alacsony szetm ő,de én 173-4cm vagyok, és zavar ha magasabb vagyok, nem érzem nőiesnek magam.

Úgyhogy magassarkű frontonnproblémáink vannak:)

Mert így nem szívesen hordom,, csak a 2cmest ő pedig imádja a lábamon a jóva magasabbat is..;)



Alapvetően nem értek egyet, de egy lánytól nem elrugaszkodott elvárás az hogy egy 6 cm-rel egyen nála minimum magasabb a partnere...

2014. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hülyeség.. 190 centis csávóként mondom ugyanúgy nem egyszerű lányt találni. Simán lennék 1 fejjel kisebb
2014. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Ez hülyeség szerintem, én speciel jobban szeretem az alacsonyabb fiúkat, nem szeretem a 190+ os fiúkat :D

18/L

2014. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én momegmondtam utolsó , de szerencsére azt a +-t nem léptem át :D
2014. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!