Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy normális?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és nem szeretnék kapcsolatot a tini éveimben..a velem egykoru fiuk gyerekesek..azt várom hogy idősebb lehesek, és majd a jövőbeli párommal összeköltözhessünk, esküvő, gyerekek stb..tehát nincs igényem arra amire a barátnőimnek van jelenleg (most azonnal akarnak pasit bármi áron).. én vagyok a furi?

2013. febr. 14. 22:21
 1/9 anonim ***** válasza:
hát, egy kicsit szokatlan, de nem gáz :D
2013. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd lesz 1-2 év múlva.
2013. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is pontosan így gondolom! :) Szerintem normális, csak manapság felborultak az értékrendek!
2013. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a hármassal, teljesen igazad van, én is az ilyen fajta gondolkodású lányokat a normálisak :)

Amúgy meg teljesen normális dolog, igen :)

2013. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszonom:D
2013. febr. 14. 22:30
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy mostanában szokatlan. Viszont szerintem elég jól látod a kérdést. A lányok korábban érnek mint a fiúk, a te korodbeli fiúknak nyilván nagyon tetszenek a korodbeli lányok, csak éppen sokszor kisfiúnak néznek ki mellettetek és igen, valóban gyerekesek is.

Kell nekik 1-2 év, hogy ledolgozzák a különbséget. Később a fiú javára +2 év az jó egy kapcsolatban. Ám a te korodban egy 16 éves srác esetleg olyasmit szeretne amit viszont te még nem. Pont abban a kórban vagy, hogy a korodbeli éretlen hozzád, az idősebb pedig túl érett.

Azért ezt majd úgy is átgondolod, mert a 16-19 -ig még bőven a tini éveid lesznek.

2013. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nem vagy furi :) Sőt a korodbelieknél sokkal érettebb gondolkodású vagy mind a barátaid :) Erre pedig szerintem büszke lehetsz, mert nagyon kevés ilyen fiatal lány van, akinek nem a kapcsolat áll élete középpontjában, és éretten áttudja gondolni élete fontossági sorrendjét :)
2013. febr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszonom, most kicsit megnyugodtam:)
2013. febr. 15. 06:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki mindenáron pasit akar, az általában ezt azzal magyarázza, hogy mindent ki kell próbálni, hogy tudja, mit akar, mire vágyik, de ez hülyeség. Ha rád talál az igazi, akkor fel fogod ismerni, a nélkül is, hogy ész nélkül mindent "kipróbálnál", hátha. Neked se tetszene, ha valaki csak kipróbálna... :)

Szerintem teljesen normális, hogy nem minden áron akarsz valakit, én is hasonló voltam, és még indig élek! :D

21/L

2013. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!