Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnyább félénkebb fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyább félénkebb fiúknak akiknek még nem volt emiatt kapcsolata azoknak 30 éves kor felett jön meg a szerencse?

Figyelt kérdés

Ismerek egy fiút aki 31éves koráig nem volt barátnője nem volt senkije talán a külseje miatt.

Aztán jött egy teljesen átlagos szerintem ennél a fiúnál jóval szebb idősebb 33 evés lány aki felszedte szinte és most már házasok 2 kislánnyal.


2016. febr. 26. 13:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem semmilyen korban ne legyen igénytelen az ember, mert ismétlem: akkor boldogtalan lesz.

Itt annyian szajkózzák az embereknek, hogy mondjanak le az igényeikről, de kérdezem én: milyen élet az, amit olyan valaki mellett kell leélnünk nap, mint nap, akit testünk lelkünk nem kíván?

Nekem maga lenne a pokol. Akkor már inkább választanám az egyedüllétet.

A húszas éveim körül még beértem azzal, hogy valaki kedves, vicces srác, akkor is, ha semmit nem éreztem iránta. Úgy voltam vele, hogy majdcsak jön a szerelem, a vonzalom. Aztán nem jött.

Csak mikor 30 körül jártam már korban, akkor értettem meg, hogy igenis meg kell fogalmazódni bizonyos igényeknek bennünk, hogy hozzánk illő pár találjunk.

2016. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Még jó hogy az emberek nem élelmiszerek, bármennyire is akarják itt egyesek ezt bemesélni maguknak. Azzal az erővel tedd ki magadra férfiként a 30-as táblát, azt hiszed ettől az öledbe hullik a sok nő, mert te húú de érett "bor" vagy? :D

egy fenéket..ha ez így lenne nem lenne ennyi magányos harmincas akik már komoly párról álmodoznak.

Talán fejleszd magad, dolgozz a külsődön kezdeményezz és akkor lehet eredménye, de várni a csodát a harmadik X-től jó nagy blődség.

A nők sem kapósak csak attól mert huszon évesek. Köztük is van aki csúnyácska elhízott, pattanásos meg még sorolhatnám. Azt hiszitek értük sorban állnak a pasik, mert jajj huszonéves? Minek? Van sok más huszonéves aki jobban néz ki, ennyi. De kapaszkodj meg akár egy idősebb nő is ha még ő is jobban néz ki...Így van ez a férfiaknál is, kár az önámításért. Ha jól nézel ki, és jól kezdeményezel akkor összejöhet 30-on túl is persze, de csak ülni és várni a csodát a sok milliomodik elutasítás után mert te már 32 vagy :D hát ez több mint nevetséges...az emberek nem tejek vagy borok vagy bármi más élelmiszerek. Elvárásai meg mindenkinek vannak. Sokszor sikeresebb lehet az általatok szidott előbbi 37 éves nő mint a senkinek nem kellő picsogó 30as "fiúcska" :))

További jó ábrándozást.

2016. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ha én lennék a hegyi beszéd címzettje leszögezem hogy nem vagyok még 30 se. szedjük ki a szélsőségeket hogy ennyi meg annyi évet letagadhatna féle jenki celeb meg kövér pattanásos húszonéves..... egy 30 as nő főleg ha már negyvenhez közelít az tetszik nem tetszik helyzeti hátrányban van.erősen ketyeg a biológiai óra, tán már őszül is (tehát nem trendiből festi a haját hanem muszájból) a bőre szintén nem feszes ezenkívül tán már harangozni is lehet benne stb.....

én a saját környezetemről beszélek (nem ez is elképzelhető, az is benne van a pakliban jelenségről) több nőismerősöm jó nő volt fiatalon, megszokta hogy válogat... a szinte tökéletes sem ugrotta meg a mércét majd hirtelen elfogyott a "készlet" amit kikosarazhat. viszonylag hirtelen kellett rádöbbennie hogy már megöregedett. most egyes számról beszélek de nem egyetlen nőröl. némelyik aztán egy alkesz mellett kötött ki.... némelyik viszonylag rendes de olyan ember mellett akit fénykorában kapásból kirostált.....tehát azt üzenem bármilyen hihetetlen de jószándékkal, hogy évek múltával vissza az arcból és alacsonyabbra azzal a léccel mert az élet kegyetlen a nőkkel is

2016. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"több nőismerősöm jó nő volt fiatalon, megszokta hogy válogat... a szinte tökéletes sem ugrotta meg a mércét majd hirtelen elfogyott a "készlet" amit kikosarazhat. viszonylag hirtelen kellett rádöbbennie hogy már megöregedett. most egyes számról beszélek de nem egyetlen nőröl. némelyik aztán egy alkesz mellett kötött ki.... némelyik viszonylag rendes de olyan ember mellett akit fénykorában kapásból kirostált...."


Igen, van ilyen is... és sajnálom az ilyen hölgyeket... de őket még nem is annyira, mint azokat a "viszonylag rendes embereket", akiket nem szerelemből, de még csak nem is szeretetből választottak, csak hogy legyen mellettük valaki, szóval érdekből.

Ilyet nem szabadna szerintem. De ez megint csak egy magánvélemény.

2016. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"egy 30 as nő főleg ha már negyvenhez közelít az tetszik nem tetszik helyzeti hátrányban van.erősen ketyeg a biológiai óra, tán már őszül is (tehát nem trendiből festi a haját hanem muszájból) a bőre szintén nem feszes ezenkívül tán már harangozni is lehet benne stb..... "


Tudnám, akkor vajon miért örvendenek mostanában ilyen nagy népszerűségnek a milfek??

2016. febr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15-ös más népszerűséget jelent ha valaki egy nőt akar maga mellé lehetőleg mindörökre(mégha ez ily mesésen valszeg nem is valósul meg)meg más népszerűség az amikor valakit mint élvezeti cikket szeretnek....nos a MILF inkább az utóbbi......sőt talán egyik sem.

a Milf nem attól Milf hogy idősebbm eg hogy már van gyermeke.....hanem alapból high society féle életminősége van.tehát olyan anyuka akinek csak egyébként van gyereke de úgy éli az életét ahogy akarja mert megteheti

2016. febr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16-os: hát nem tudom, én csak azt látom, hogy mostanában egyre több fiatalabb férfi keresne konkrétan idősebb nőt. Hogy csak szexre keresi, az más kérdés, de akik mondjuk 30-as férfiként úgy gondolkodnak egy 30-as, urambocsá 40-es nőről, ahogy az idézetben szerepelt, azoknál nem hinném, hogy egy fiatalabb nőnek nagyon a hosszú távra való kvalitásai rúgnának labdába. (Persze nem tudhatom, aki a fentit írta, az hány éves.)
2016. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!