Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy soha nem lesz pasim, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy soha nem lesz pasim, ha kicsit depressziós fajta vagyok?

Figyelt kérdés
Nem szoktam panaszkodni és sajnáltatni magam, hanem csak szomorú vagyok elég sokszor. :( De úgy érzékelem, hogy ez riasztja az embereket. Ezért próbálom nem kimutatni, de egy kapcsolatban úgy sem lehetne eltitkolni...
2016. febr. 26. 14:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy sok a gondod, mindenkinek van. Nekem sem fenékig tejfel jelenleg az életem, sajnos ki is hat a mindennapjaimra a jelenlegi állapotom. Aláírom, hogy ez riasztja az embereket, de nálam még ez sem áll fent, mivel nem is megyek emberek közé :D Mi a baj? Írd meg privátban.
2016. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy depressziós vagy, az más.

A magánéleti problémák ellenére nem szabad folyamatosan szomorúnak lenni, nem tesz jót, valahogy vagy meg kell oldani, vagy túl kell lépni rajtuk (könnyű mondani, tudom).


Amúgy be kell vallanom, engem riasztana. És el is szomorítana, főleg, ha nem tudnék segíteni.


>Ezért próbálom nem kimutatni


Lehet, hogy jobb lenne pedig. Hátha tudnak segíteni feldolgozni.

2016. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én szeretem ölelgetni a szomorú lányokat, hálásak tudnak lenni. ;)
2016. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

biztosan lesz így is párod, én nagyon depressziós fajta vagyok és nekem is van már 3 éve.

20N

2016. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha valakinek kelessz az úgy fog szeretni ahogy vagy! És tuti lesz olyan csak még nem találtad meg meg ő se téged. Én is így vagyok vele 23/F
2016. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
majd eljön,de ha nem akkor majd a túlvilágban
2016. febr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!