Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves Magas Lányok! Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi-91 kérdése:

Kedves Magas Lányok! Nektek mennyire tetszene egy 191 cm körüli fiú?

Figyelt kérdés

Én egy 24 éves fiú vagyok, 191 cm magassággal. Többek közt ezért nekem általában a magas, 175-180 cm körüli lányok tetszenek.

De sajnos meglehetősen ritkán látok magas lányokat, mivel elég kevesen vannak. A Budapesti Gazdasági Egyetemre járok, ahol van néhány magas lány, de sajnos a többségük nem ilyen.

Lehet, hogy fura ezt egy fiútól hallani, de nekem fontos lenne, hogy egy lány 175-180 cm körül legyen. Úgy vélem, ez azért nem egy akkora nagy elvárás a részemről, mert sajnos nem szeretek lehajolgatni, és nem akarok sokkal magasabb lenni egy lánynál. Az tény, hogy én sem nőttem 2 méterre, de szerintem a 191 centim mellett is bátran felhúzhat bármilyen magassarkút akár egy 180 cm magas lány is. Én csak örülnék neki. :-)))

Szóval arra lennék kíváncsi, mennyire lennék megfelelő az említett lányok számára, illetve hol találkozhatok sok magas lánnyal?

A válaszokat előre is köszönöm. :-)))


2016. febr. 26. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem ezt csak költői kérdésnek szántad. 190 felett semmi problémád nem lehet, egy 180 centis csaj is tökéletesen illene hozzád, magassarkúval is. Ha pedig magas csajra vágysz, akkor ismerkedj értelmiségi, elit családból származó lányokkal egyetemi bulikban/rendezvényeken/EFOTT-n stb (jogász/orvos/közgáz hallgató, SOTE, Corvinus, de hallgatóként neked ezt illene tudnod) meg persze ott vannak a röplabda/kosárlabda pályák is. Kellemes problémád van, szóval nem lesz gond, csak járj nyitott szemmel és légy magabiztos, de gondolom abból nincs hiány.
2016. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. :-)))

Hogy őszinte legyek, egy picit azért bizonytalan vagyok magammal szemben, na de hát senki nem tökéletes, ahogy én sem. :D

Mellesleg nem tudom, hogyan nőhettem meg 191-re, mert igaz, hogy apa 180 felett van, de anya csak 158 (!). A bátyám viszont ugyanakkora, mint én. Ez azért is fura számomra, mert gyerekkoromban nem táplálkoztam egészségesen: szinte vajas kenyéren és rizsen nőttem fel, valamint serdülőkoromban napi 6 órákat aludtam.

De hát ez van, a mai napig rejtély marad. :-)))

2016. febr. 26. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor a nagyszüleid lehettek magasak, az ember nem feltétlenül a szülei magasságát örökli, bár ha rendesen sportoltál valamit, akkor az is közrejátszhatott. Felesleges magyarázkodni, hidd el, nagyon sok srác irigyli a problémádat és szívesen cserélne veled. :)
2016. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Női kosárcsapat?
2016. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!