Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Debrecenben hol tudnék helyes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben hol tudnék helyes, aranyos, okos 16-18 év körüli fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem egy ocsmány lány vagyok, sok barátom van, járok bulizni is de nem érzem soha a lehetőséget, hogy megismerkedhessek valaki különlegessel. Társkereső oldalra pedig korombeliek nem sokszor regisztrálnak. Tudnátok ebben nekem segíteni?

2016. febr. 27. 10:51
 1/3 Messor725 válasza:
...a könyvtárban.
2016. febr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ez igazán hasznos volt
2016. márc. 2. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán Mechwartos srácokkal, először ez jutott az eszembe a kérdést olvasva. Igaz, hogy infósok között mindig mindenhol vannak kockák, de nem ez a jellemző általánosságban és anno jó arcok jártak oda, most nem tudom mi a helyzet. Persze, biztosan máshol is vannak normális fiatalok, viszont ha számodra fontos kritérium, hogy okos is legyen az illető, akkor nem biztos, hogy sok sikerélményed lesz, ha egy szakmunkásképző előtt várod az álompasit. :D
2016. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!