Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, ha szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szeretjük egymást, de időről-időre szakít velem? Nem tudni a pontos okát.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2,5 évet voltunk együtt a párommal. Ebből két évig együtt éltünk, majd tavaly tavasszal szakított velem, és elküldött. Nagyon megszenvedtem a dolgot, de valamennyire ki tudtam belőle jönni. Augusztus végén írtam neki egy üzenetet, hogy elmennék a maradék cuccomért. Ekkor már nem bíztam benne, hogy bármi is lesz, és nem is akartam ebbe ringatni magam. Így határozottan, kedvesen, de fenntartásokkal mentem. Mikor megérkeztem, közvetlen volt velem, és próbált szóval tartani, hogy nehogy csak úgy lelépjek a cuccommal és annyi. Szóval mondanom sem kell, hogy megbeszéltük a dolgainkat, és elkezdtük felépíteni, nagyobb energiával újból a kapcsolatunkat. :) Csodás fél évet töltöttünk együtt, kisebb-nagyobb civakodásokat leszámítva. Nagyon szeretjük egymást, de az elmúlt két hétben teljesen kiakadt valamin. Szomorú, eléggé melankólikus, magába forduló és könnyen kiakad dolgokon stb. Persze ez máskor is megesett. Ennek egy vasárnap esti komoly vita lett a vége, részéről szakítás. Azt mondta hogy szeret, de nem tud elfogadni. Valami hiányzik neki, és így nem tudja az életét leélni velem. (2 hete még velem tervezett, és szerelmet vallott. ) Eddig házakat nézegettünk, és együtt terveztük a jövőt. Nem akarom őt örökre elveszíteni, úgy hogy ne tudjak róla pár mondatot néha, de így nem akarok együtt lenni sem vele. Ezt nem tudom lelkileg vállalni, hogy ezt mégegyszer megteszi, mert szeretem őt és ez nagyon fáj, és én jövőt építeni szeretnék vele. Nem felépíteni, aztán eldobni. :( Egyszerűen ez a "halál". Szóval nem is tudom mit akarok. :D Vagy hogy mitévő legyek most.

#szerelem-szakítás-együttélés
2016. febr. 17. 20:40
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Lemaradt:26/L
2016. febr. 17. 20:44
 2/35 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem jobb lenne, ha otthagynád, amíg nem késő.

Ez nem egy stabil kapcsolat, így nem lehet rá építeni.

Tegyük fel még pár évig kihúzod mellette, de aztán rájössz, hogy boldogtalan vagy. 30 felett, esetleg egy gyerekkel nem olyan könnyű ám új életet kezdeni. Főleg, hogy akkor külön kell költöznötök, és ez érzelmileg és anyagilag se könnyű.

2016. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Depressziós?
2016. febr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
21:01-es válaszoló.Igen,tudom.Reálisan tudom ezeket a dolgokat.Azért köszi :)
2016. febr. 17. 21:29
 5/35 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs békében a világgal és önmagával sem.Hajlamos mélyen az érzelmeiben süllyedni.Valamikor komoly sérelem érhette.Az anyukája kicsi korától kezdve szenvedtette őt.Nem hagyott neki magánszférát,fizikailag és lelkileg is piszkálta.Ezt sajnálom. :(
2016. febr. 17. 21:31
 6/35 A kérdező kommentje:
De valami van benne,ami miatt úgy érzem hogy nekünk egyben kell lenni.Valami ősi erő,amit nem én mozgatok.Ő is ezt mondta a múltkor,hogy bárcsak ne kéne szétválni egy fél napra sem. Ezt már az elejétől kezdve érzem.2,5 éve!
2016. febr. 17. 21:33
 7/35 anonim ***** válasza:

#3

Akkor szerintem ideje lenne felkeresnie egy szakembert (nem szégyen segítséget kérni!), aki segít neki túllépnie a gyerekkori sérelmein. Úgy gondolom az a probléma, hogy az anyjával való viszonyát nem sikerült rendeznie magában. És amíg ez nincs a helyén, addig esélytelen kialakítania egy harmonikus kapcsolatot bármilyen nővel. Mindig menekülni fog, mert fél a kötődéstől.

2016. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Én ezt mondtam neki màr,de ezt csak ő tudja elhatàrozni.Én nem cipelhetem el őt sajnos. :(
2016. febr. 18. 08:21
 9/35 A kérdező kommentje:
Amúgy mondta is vasàrnap hogy kezd egyre komolyabbà vàlni a kapcsolatunk.S rémült arccal nézett ràm. :O Magyarul van benne egy félsz?!Pedig ez egy jó dolog,hisz szeret velem lenni.
2016. febr. 18. 08:24
 10/35 anonim ***** válasza:

bocsánat hogy ezt kell mondanom de lelki sérült emberrel borzasztó együtt élni hát még gyereket vállalni vele. Gondolja jövődre meg a gyerekeidre!

vagy kezeltesse ki magad, ez a két opció,

de ha lesz@r mindent akkor TE mindig csak a szenvedő alanya leszel a kapcsolatnak.

2016. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!