Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a pontos "Lúzer-spektrum" a nőknél?

Figyelt kérdés

Olvasgattam néhány kérdést, ahol a "Lúzer" kifejezést használják és érdekelne, hogy szerintetek mik a határai, mik azok amik még bele esnek, mik azok amik már nem.


Nyilvánvaló, hogy a magamfajta ocsmány és alacsony férfiak azok, de mik az egyéb tipikus jellemzők, mik a határok ?



2016. febr. 27. 11:27
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
51%
37%-os! Kicsi szívem ha mi találkoznánk meg se mernél mukkanni, nemhogy randizás..
2016. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Hát ezt sok nő mondta,hogy minimum 80kg legyen IZMOSAN.


Ez az ösztön szint,sokkal jobban tudsz válogatni.

2016. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
82%
Ismertem egy nőt aki összejött egy lúzer pasival, aki nagyba hirdette magáról,hogy ő őszinte, becsületes, hűséges jó ember stb. Évekig éltek egyszerűen de békébe aztán a nő halálos beteg lett, a pasi meg csak úgy őszintén megmondta, hogy neki ez nem kell és otthagyta. Ennyit az "én bezzeg normális pasi vagyok " szövegről ,mondani bármit lehet. Vajon valójába ilyenek vagytok ? Hogy lehetnétek amikor csak úgy árad belőletek a nőutálat?
2016. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
56%

Némelyikötök olyan sötét és egyszerű. Én már csak röhögni tudok.

Kedves kérdező,ocsmány és alacsony? Hu de ismerős.

2016. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
86%

Azt hiszem, nagyobb szakértője vagyok a témának, mint az itt válaszolgató pasik (merthogy 90%-ban biztos ők feleltek mindenféle saját agyszülemény alapján).

Erikával nagyjából egyetértek, talán a szexualitást lezámítva... én attól nem tartok lúzernek senkit, ha nem tud kielégíteni eleinte, viszont az már gáz, ha nem is akar semmit tenni érte, hogy élvezzem vele, neki jó úgy, ahogy van. (Nem lehetetlen kielégíteni minket, csak néha figyeljetek oda, mit mondunk, hogy szeretnénk.)

Ami nálam a "lúzer-spektrum" felső foka, ha valaki szapulja magát, most őszintén, mit becsüljek egy ilyen emberben, ha magát sem tartja semmire? Ha meg nem tetszik a látvány a tükörben, lehet ellene tenni, férfiként is.

Ami még nálam megkongatja a vészcsengőt, az az életcél-nélküliség, a tengés-lengés. Tudjátok, amikor full mindegy valakinek, hogy egész életében olyan munkát csinál, amit utál, csak este a napi 2 sör legyen meg, továbbá mindegy neki, hogy gyakorlatilag egy putriban lakik (takarítás, rendrakás hiánya), vagy például mindegy neki, hogy 40 évesen hal meg vagy 80 (szerintem az is a lúzerség magas foka, ha valaki f.o.sik dokihoz menni a problémáival).

Körülbelül ezek a főbb csapásirányok. Mielőtt engem is bárki támadásba venne, előre szólok, hogy hanyagolom a privátokat.

2016. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem én tipikus lúzer vagyok: Egyszerű vagyonőr(érettségim azért van:)) vagyok, a szüleimmel élek, a külsőmmel már meg békéltem, szemüveges is vagyok, de ennek ellenére boldog és kiegyensúlyozott vagyok és egyébként is egy zárkózott és magamnak való ember vagyok. Én nekem egyáltalán nincs semmi bajom a női nemmel, soha nem próbálkoztam egy nőnél sem, szóval semmi okom nincs gyűlölködni.
2016. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
60%

Azért elég döbbenetes, hogy miket írnak itt a nők.

Az egyik attól retteg, hogy megöli őt egy férfi, ha visszautasítja, másik számára pedig mindenki lúzer aki nem törtet folyamatosan.


#6 Látszik a viselkedésén valamennyire. Innen van önbizalma, nem fél odalépni egy nőhöz.

87%-os. Azt írtad évekig éltek együtt, valószínű jó volt élni vele mert máskülönben nem így lett volna. A halálhíre pedig jobban lesokkolhatta őt mint a nőt magát. ennyi részinformációból máris ráhúztad a vizes lepedőt, hogy "na, még ti nevezitek magatokat normális pasinak"

Erika és 74%-os. Ti meg remélem tökéletesek és makulátlanok vagytok, hogy ilyen stílust megengedtek magatoknak. Voltaképp semmivel nem vagytok jobbak mint az "alacsony-ocsmány" akit lúzernek neveztek.


Szerintem senki nem szolgált rá ilyen jelzőre, pláne nem egy anonim oldalon ahol nem tudsz a másikról kb. semmit, pláne nem egy anonim embertől akiről ugyancsak nem tudunk semmit.

Gyakorlatilag aki itt ilyen szavakat használ egy egész csoportra, hogy lúzer mert egyik pl nem elégedett a testével, másik nem keresi állandóan a balhét, harmadiknak pedig nincs oka az optimizmusra az a saját szegénységi bizonyítványát írja alá ezzel.


"nem tudja hogy kell nőként bánni egy nővel" - Ha ti nagybetűs nőnek gondoljátok magatokat ilyen kérdések és válaszok után akkor nagyon téves nyomon jártok. Ez semmi más mint férfigyűlölő, általánosító hisztizés.

2016. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
54%
Jajj utolsó hagyjuk már ezt az álszent, kisangyalos dumát hogy hogy engedheti meg magának hogy így beszéljen...Olvasd már vissza magatokat, ez a kategória arról szól hogy minden nő egy felszines utálatos kétszinű p.csa akiknek egekben az igényeik, és el vannak hordva a nők minden sz.nak...Na ezek után ha egy vérmesebb nő idejön és jól helyreteszi őket ne kelljen már hirtelen szegény "ártatlan édibédi" fiúcskákat bevédeni. Ti itt mind azért ültök itt kvázi egész nap hogy ocsmányabbnál ocsmányabb jelzőkkel illessétek a nőket. Legalább akkor annyira legyetek tökösek ha valaki beszól tűrjétek el...Igaz tökösség :))) ugyan már, ahhoz némileg férfinek kéne lenni.
2016. febr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Költőnő? ***** válasza:
76%
Ahhoz képest amit itt egyesek megengednek maguknak stílusban... ahhoz képest habosbabos volt.
2016. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
70%

Az kb. néhány ember aki itt adja ki a mérgét vagy csak trollkodik vagy nem tudom.

Egy igazi nő meg azokat nem veszi magára és kezd bele gyakorlatilag ugyanabba mint ők, de magát sokkal nagyobb piedesztálra állítva.


És nem őket tette helyre, ha nem tűnt volna fel, hanem általánosító oltogatásba kezdett, hogy nagyjából minden férfi lúzer itt és neki néger vagy arab pasi kell mert azok nem tűnnek annak (másik kérdése "Erika"-nak aki ugyanúgy egy férfi lehet és itt trollkodik csak a másik oldalnak)


És mi az, hogy "magunkat"? Ne vegyél már egy kalap alá velük. Csak az a baj, hogy ha itt esetleg kijelentesz pár dolgot amit nem kedvelsz a lányokat/nőket illetően, de nap mint nap látsz akkor máris egy nőgyűlölő soviniszta leszel.

2016. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!